Zamknij

Ash silver hair to najmodniejszy kolor włosów na wiosnę. Jest hitem w mediach społecznościowych!

Redakcja
21.02.2019 15:34
Ash silver hair to najmodniejszy kolor na wiosnę
fot. Instagram.com/

Idzie wiosna. Toczas, w którym wiele osób myśli o zmianie wizerunku i koloru włosów. Jeden z najmodniejszych odcieni na wiosnę to Ash silver hair, który jest połączeniem szarości ze srebrnymi akcentami.

Połączenie szarości i srebra 

Różne odcienie blondu będą dominować wiosną, ale nie tylko. Jeden z najbardziej hitowych odcieni, który może podbić serca wielu kobiet to Ash silver hair, czyli popielaty połączony ze srebrem. Chętnie noszą go influencerki i gwiazdy. m.in. Lady Gaga czy Iskra Lawrence. Warto podkreślić, że odcienie szarości i srebra wracają co jakiś czas do salonów fryzjerskich. Być może Ash silver hair zostanie z nami na dłużej. Ten hasztag doczekał się już 744 postów na Instagramie.

Ash silver hair: jak go wykonać?

Aby osiągnąć idealny odcień szarości, trzeba najpierw rozjaśnić włosy do blondu, a następnie tonować je szarymi odcieniami. Warto pamiętać, że rozjaśnianie włosów na całej długości może je osłabić, w związku z tym po koloryzacji powinno się nałożyć maskę odżywczą. Warto też pamiętać o tym, że zabieg ma szansę na powodzenie, gdy oddamy się w ręce specjalisty. Eksperymenty w domu mogą niestety skończyć się katastrofą na głowie.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Radio ZEt.pl/ kobieta.pl/ SW