Ojciec parodiuje swoją córkę. Te zdjęcia są hitem sieci!

12.07.2017 13:11

Amerykański komik postanowił nieco zakpić ze swojej córki. A raczej z komentarzy, jakie dostawała od mężczyzn na Instagramie. Jego projekt szybko stał się hitem sieci!

Ojciec parodiuje swoją córkę. Te zdjęcia są hitem sieci! fot. Instagram

Złośliwi mówią, że Instagram cieszy się taką dużą popularnością wśród młodych ludzi, bo – w odmienności od Facebooka – nie ma tam rodziców. Ale to już pieśń przeszłości. Z platformy przeznaczonej dla gimnazjalistów i licealistów Instagram szybko zmienił się w pełnowartościowy serwis, na którym aktywni są także dorośli.

Burr Martin doskonale zna profil swojej córki. Gdy mężczyzna zobaczył, że pod seksowną fotografią Cassie użytkownicy zamieszczają dużo seksistowskich komentarzy, postanowił działać. Zrobił sobie zdjęcie w podobnej pozie. Zdjęcie podpisał: „A co ze mną, chłopaki?".

– Chciałem zwrócić jej uwagę na to, że niektóre z jej zdjęć są zbyt pikantne. Jako ojciec czytam komentarze pod jej zdjęciami i muszę przyznać, że zwłaszcza komentarze chłopców bywają dość wulgarne – mówił o swoim pomyśle ojciec Cassie w mediach społecznościowych.

Dziś profil ojca cieszy się większą popularnością niż profil jego córki. No i chyba trudno się dziwić. Zresztą zobaczcie sami!

RadioZET.pl/SI

Oceń