Zamknij

Nie znajdziecie tam lansu ze ścianek. Te Instagramy polskich gwiazd warto obserwować

Redakcja
12.02.2019 12:18
Te profile na Instagramie warto obserwować
fot. Instagram.comm/ Kasia Zielińska, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński

Instagram stoi próżnością, jednak nie wszystkie profile polskich gwiazd zalane są zdjęciami ze ścianek, selfies czy fotkami w modnych stylizacjach. Są takie profile, które inspirują, dają kopa do działania, bawią czy wzruszają. Zobaczcie najciekawsze Instagramy polskich gwiazd.

Instagramy polskich gwiazd

Dla naszych gwiazd Instagram jest strzałem w dziesiątkę, bo mogą uchylać drzwi swoim fanom tak, jak chcą. Jeśli chcą się czymś pochwalić, ogłosić nową miłość czy ciążę, robią to, bez obecności paparazzi, na swoich zasadach. Są takie profile rodzimych gwiazd, które wyróżniają się zdecydowanie na tle pozostałych.

Kasia Nosowska

Odkąd Kasia Nosowska ujawniła talent komediowy i zaczęła nagrywać krótkie filmiki z serii „A ja żem jej powiedziała”, komentujące w zabawny sposób codzienność i świat show-biznesu, liczba jej followersów skoczyła w górę. Jednak Instagram artystki to nie tylko zabawne wideo. Kasia publikuje też migawki teledysków, zdjęcia z tras koncertowych, ale też codzienności. To właśnie dzięki Instagramowi jej fani mogli się dowiedzieć, że po 17 latach wzięła ślub z Pawłem Krawczykiem. „Po 17 latach, po przejściach”  pisała Kasia. Ostatnio Nosowska trochę rzadziej udziela się na Instagramie, ale być może wynika to z tego, że artystka dużo czasu spędza w trasie koncertowej.

Marcin Dorociński

Bogaty i ciekawy Instagram ma też  Marcin Dorociński. Aktor angażuje się w wiele projektów charytatywnych, ale również bardzo mocno uczestniczy w sprawach zwierząt. Walczy o lepszy los dla nich i namawia również do tego samego swoich fanów. Na profilu Dorocińskiego nie brakuje również zdjęć z planów filmowych, m.in. „Ciemno, prawie noc”, zdjęć z premier filmowych czy chwil spędzanych w domowym zaciszu. Wszystko podane w ciepły, inteligentny i zabawny sposób.

Monika Brodka

Monika Brodka raczy swoich fanów niekiedy artystycznymi zdjęciami, ale nie tylko. Ostatnio z okazji 31. urodzin opublikowała zabawne zdjęcie z dzieciństwa. Na jej profilu nie brakuje też egzotycznych inspiracji z podróży i tych kulinarnych. Monika chętnie gotuje i dzieli się ze swoimi fanami smakami z całego świata. Zresztą więcej zdjęć pysznego jedzenia znajduje się na kulinarnym Insta Brodki – @moniamonci.

Maja Ostaszewska

Nie od dziś wiadomo, że Maja Ostaszewska jest bardzo mocno zaangażowana w sprawy społeczne. Widać to też na jej Instagramie. Aktorka, podobnie zresztą jak Marcin Dorociński, angażuje się w sprawy zwierząt. Na profilu Ostaszewskiej można znaleźć sporo zdjęć z teatru, planu filmowego, ale też wypoczynku. Nie brakuje fotek z przyjaciółmi, w tym oczywiście z Magdaleną Cielecką.

Kasia Zielińska

U Kasi Zielińskiej na Instagramie jest bardzo wesoło i z przymrużeniem oka. Aktorka oprócz zdjęć związanych z jej pracą publikuje takie, na które raczej nie odważyłoby się wiele gwiazd. Chodzi o zdjęcia z przeszłości, na których wyglądała dużo bardziej niekorzystnie niż teraz. Kasi nieraz zdarzyło się zaliczyć modową wpadkę, jednak po latach podchodzi do nich z dystansem. „To były czasy modowego szaleństwa” – pisze na swoim Insta Kasia.