Zamknij

Kolorowy garnitur w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny to hit tego sezonu. Podobne kupicie w popularnych sieciówkach

Sylwia Wamej
09.04.2019 14:23
Kolorowy garnitur w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny to hit tego sezonu. Podobne kupicie w popularnych sieciówkach
fot. Instagram.com/ Paulina Sykut-Jeżyna

Kolorowe lub kraciaste garnitury to hit wiosny. Wybierają je modne blogerki oraz gwiazdy jak m.in. Paulina Sykut-Jeżyna. Podobny do tego, który ma na sobie prezenterka, znajdziecie w popularnych sieciówkach. Co najważniejsze, nie wydacie na niego dużo.

Garnitury to hit wiosny 2019

Garnitury to doskonały wybór zarówno do pracy, jak i na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie, a nawet imprezę. Wystarczy tylko odpowiednio go wystylizować. W wersji eleganckiej świetnie wyglądać będzie w połączeniu ze szpilkami, a w wersji luźnej sprawdzi się w duecie z trampkami czy sneakersami. Garnitur przypadł do gustu gwiazdom, m.in. Paulinie Sykut-Jeżynie. Prezenterka niedawno zamieściła na swoim Instagramie wiosenną stylizację z garniturem w roli głównej.

Garnitur w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny kupisz w wielu sieciówkach

Do czerwonego garnituru od Pinko Paulina dobrała pasiastą bluzkę i białe trampki. Kolorowe garnitury to strzał w dziesiątkę. Sprawiają, że marynarka i spodnie w tym samym kolorze „robią” całe zestawienie. W tym sezonie sieciówki opanowały szczególnie garnitury w soczystych i energetycznych barwach. Oprócz czerwieni warto postawić na te w kolorach fioletu, kobaltu, fuksji czy zieleni. Ceny garniturów to wydatek rzędu 150-300 złotych. Oprócz Pauliny Sykut-Jeżyny garnitury chętnie nosi również m.in. Julia Wieniawa, Doda, Agnieszka Woźniak-Starak czy Katarzyna Warnke.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

 

RadioZEt.pl/ SW