Zamknij

Macademian Girl o trendach na lato. Jak stworzyć udaną letnią stylizację?

Redakcja
06.06.2018 13:22
Macademian Girl
fot. materiały RadioZET.pl

Trendy na lato według Macademian Girl. Jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych opowiedziała nam o tym, co i jak nosić tego lata. Co będzie w modzie i jak stworzyć udaną stylizację?

Jak zdradza nam Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl, w tym sezonie znów wracają koronki, które świetnie sprawdzają się w letnich stylizacjach. Poza tym modne będą jednokolorowe stroje, ale w różnych odcieniach. Co jeszcze powiedziała nam Macademian Girl? Oto kilka jej wskazówek na udany look.

– Trochę jest tak, że moda wraca już nie co kilka lat, a co sezon i dlatego cały czas będą modne koronki – transparentne, najbardziej te białe, które pięknie wyglądają w kontraście z opaloną skórą. Do tego kolory, ale kolory noszone w tym roku i w tym sezonie letnim w „total looku”, czyli od stóp do głów w różnych odcieniach. Czyli jeżeli mamy na przykład piękną fioletową koszulę, to do tego fajnie założyć lawendową spódnicę i do tego jakieś fioletowe buty. Albo żółtą sukienkę i żółtą torebkę, tylko w jakimś innym odcieniu – doradza blogerka.

Skorzystasz z rad Macademian Girl?

RadioZET.pl/SA