Zamknij

Te profile na Instagramie pomogą ci w zaaranżowaniu mieszkania. Wybraliśmy pięć najciekawszych kont wnętrzarskich

Redakcja
27.02.2019 16:42
Najciekawsze wnętrzarskie profile na Instagramie
fot. Instagram.com/mad_about_the_house/ marzewiecjestem

Jeżeli nie masz pomysłu, jak urządzić mieszkanie i zaaranżować poszczególne pomieszczenia, zerknij na Instagram. Tam znajdziesz mnóstwo profili, które pokazują, jak stylowo urządzić mieszkanie, jakie meble i dodatki wybrać i na jakie kolory warto postawić. Wybraliśmy pięć najciekawszych profili wnętrzarskich.

Instagram jest kopalnią inspiracji, jeśli chodzi o modę, urodę, architekturę czy stylowe wnętrza. Jeśli nie macie pomysłu, jak urządzić mieszkanie, zerknijcie do instagramowej ściągi najciekawszych profili wnętrzarskich.

Najciekawsze profile wnętrzarskie na Instagramie

Mad_about_the_house

Dziennikarka i blogerka  Kate Watson-Smyth prowadzi wnętrzarski profil mad about the house, który obserwuje 170 tysięcy followersów. Jej profil znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych profili wnętrzarskich według "Vogue'a". Chętnie dzieli się fanami zdjęciami swoich wnętrz, w których jest bardzo eklektycznie i ciekawie. Nie brakuje oryginalnych detali, ciekawych zastosowań, wzorów czy kolorów. Dziennikarka jest również fanką zieleni, a tej w jej mieszkaniu nie brakuje.

scraperka

Ania Dominik prowadzi na Instagramie konto Scraperka. Prowadzi też lifestyle'owego i wnętrzarskiego bloga, na którym dzieli się m.in. poradami w kwestii urządzania mieszkania. Jej profil na Instagramie liczy 164 tysiące obserwujących. Ania pokazuje stylowe i przytulne wnętrza swojego mieszkania, zaaranżowane w skandynawskim stylu. Na jej profilu nie brakuje też migawek codzienności, chwil spędzonych z dzieckiem oraz zdjęć z podróży. Wszystko podane w słodkim, lecz nie przesłodzonym klimacie.

lavien_home_decor

Mika jest stylistką i miłośniczką natury, którą obserwuje 34, 6 tys followersów. Na jej profilu znajdziemy sporo rękodzieła, m.in. robione na drutach dywaniki czy kapy. Białe ściany w jej wnętrzach ciekawie kontrastują z dużą ilością zieleni i rękodziełem. Mimo że w jej mieszkaniu nie brakuje bibelotów, wnętrza nie sprawiają wrażenia "przeładowanych". Wszystko jest ze sobą spójne i cieszy oko.

marzewiecjestem

To profil Karoliny, która pisze o sobie tak :Składająca się ze stu łusek cebula. Upleciona z mnóstwa nitek tkanina...". Jej profil liczy 14, 4 tysiące obserwujących. A na nim coś dla fanów sielskiego życia oraz fanów retro: kosze, koszyczki niezastąpione w każdym wnętrzu, stare aparaty fotograficzne i filiżanki do kawy. Niektóre rzeczy wyglądają, jakby były znalezione gdzieś na ulicy, jednak w mieszkaniu Karoliny tworzą z resztą bardzo spójną całość.

contemporary_life

To profil szwedzkiej blogerki mieszkającej w Londynie, która dzieli się z fanami skandynawskimi inspiracjami i prostymi pomysłami w kwestii urządzania mieszkania. Jej profil doczekał się 14, 6 tysięcy followersów. Z jednej strony jej mieszkanie urządzone jest bardzo prosto i nowocześnie, z drugiej ciekawie. Wszystko dzięki oryginalnym kompozycjom i detalom. We wnętrzach nie brakuje białych dodatków, kolorowych obrazów i sporej dawki roślin, które fantastycznie ozdabiają mieszkanie.

RadioZEt.pl/ SW