Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska blogerka w sesji dla Harpers Bazaar

13.03.2018 13:23

Jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych, Jessica Mercedes, pokazała w sieci kulisy swojej pierwszej sesji zdjęciowej dla prestiżowego magazynu "Harpers Bazaar".

Jessica Mercedes fot. Jessica Mercedes Instagram

Jessica Mercedes pochwaliła się w sieci materiałami zza kulis sesji zdjęciowej do prestiżowego, znanego na całym świecie magazynu "Harpers Bazaar". Na InstaStory pokazała, jak wygląda praca nad okładką magazynu. Materiały z sesji opisała krótko: "Moja pierwsza sesja dla "Harpers Bazaar" w życiu". W licznych ujęciach zaprezentowała zarówno przygotowania do sesji, zdjęcia, poprawki, a nawet omawianie poszczególnych ujęć.
Na prezentowanej stylizacji Mercedes ma luźne spodnie, zestawione z białą, prostą bluzką. Do tego sportowe buty i... szpilki w rękach.

3
1
11

Jak widać, potencjał i świetny styl Jessiki Mercedes już od dawna doceniany jest także poza Polską. Blogerka regularnie gości na pokazach mody znanych marek czy ważnych modowych wydarzeniach i galach. Właśnie na jednym z tych wydarzeń oryginalną stylizację Jessiki dostrzegli dziennikarze "Harper's Baazar", dzięki czemu zdjęcia Jessiki powędrowały na główną stronę portalu internetowego tego magazynu.

Ciekawe, jak wyglądać będą zdjęcia z najnowszej sesji Mercedes dla "Harpers Bazaar". Wielbicielki mody z pewnością już czekają na rezultaty.
Półbuty - niezbędne w szafie każdego mężczyzny

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi