Zamknij

Wiosenny manicure 2019: Postaw na kwiaty, pastele i kropki na paznokciach

Sylwia Wamej
09.04.2019 13:47
Wiosenny manicure
fot. Instagram.com/Salon Wisła

Wiosenny manicure to pochwała minimalizmu, delikatności i subtelnej dziewczęcości. W wiosennych miesiącach stawiamy na kwiatowe printy, pastele, delikatne kropki, a nawet wzorki owoców na paznokciach.

Wiosenny trend: kwiaty na paznokciach

Wiosną odrzućmy wszystkie ciemne kolory, które gościły do tej pory na paznokciach, i zastąpmy je delikatnymi barwami. W tym sezonie salony kosmetyczne proponują swoim klientkom subtelne kwiatowe wzory. Wszystkie rośliny w minimalistycznej wersji są dozwolone: bukieciki, pojedyncze kwiaty czy gałązki pięknie będą prezentować się na paznokciach. Jeśli nie jesteście fankami kwiatów na paznokciach, wybierzcie inny wiosenny trend w manicure. 

Wiosenny trend: delikatne kropki i geometria

Wiosną, oprócz kwiatów, na paznokciach rządzą kropeczki, trójkąty, kwadraty, zabawne wzorki owoców czy paznokcie we wszystkich kolorach tęczy. Warto też postawić na ukośne linie, odwrócony księżycowy french albo zwierzęce wzory. Te ostatnie prezentują się ciekawie, choć nie brakuje opinii, że wyglądają nieco infantylnie. Może jednak warto zaszaleć i pobawić się kolorami. Nieco szalone paznokcie z pewnością będą idealnym dopełnieniem wiosennych stylizacji. Na Instagramie znajdziecie mnóstwo kolorowych inspiracji.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Lubisz wiosnę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW