Teraz gramy

Tu w Warszawie napijesz się kawy z... kobiecym mlekiem

06.11.2017 11:50

Nowa pozycja w menu czy świetny sposób na reklamę? Warszawska kawiarnia ogłosiła, że wprowadza do swojej oferty kawę z kobiecym mlekiem.

"Wprowadzamy do menu prawdziwe superfood! Od środy, jako jedyni w Warszawie podajemy do kawy mleko kobiece. Jesień, plucha, zimno - zadbajmy o swoją odporność!" - głosi facebookowy post kawiarni Żona Krawca. Jak informuje grafika, na kawę z ludzkim mlekiem można się wybrać już w środę 8 listopada.

Pod tym wpisem pojawiły się setki komentarzy. Niektórzy są zaskoczeni,  albo - mówiąc właściwiej - zniesmaczeni taką propozycją. Inni uważają, że nie ma w tym nic złego. Jeszcze inni wskazują na fakt, że skoro ogólnie przyjęte jest picie mleka zwierzęcego, to dlaczego nie można tak samo traktować mleka ludzkiego. Są też głosy, że - abstrahując od plusów/minusów picia mleka przez dorosłych ludzi w ogóle - nie ma miejsca, w którym kobiece mleko jest badane i picie go może skończyć się poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Ale jest również grupa internautów, którzy wietrzą tu podstęp i sposób na łatwą reklamę.

Oto wybrane komentarze (pisownia oryginalna):

"Masakra !!! Co jest złego w mleku kobiecym!? No tak naprawdę chyba nic. Wszyscy pijemy mleko i te najbardziej śmierdzące czyli kozie , jestem mamą która karmi ... mój mąż pije moje mleko , mój syn również, i proszę wieżyc nie wyglądają na takich którzy by mieli zaraz umrzeć czy wymiotować!! Polecam mleko mamy najlepsze co kobieta morze dać to mleko sex i dzieci".

"Ludzie. Co za różnica, czy mleko jest od krowy, czy od człowieka? Mleko to mleko. Jedno i drugie przeznaczone jest dla dzieci:ludzkie dla niemowląt a krowie dla cielaków. Jak by nie patrzeć, jest to bardziej naturalne niż picie mleka krowiego".

"Żartujecie, prawda? Tylko gdzie emotikony?".

" Pod tym postem mozemy zauważyć 4 rodzaje ludzi: 1. Obrzydzeni 2. Turbo weganie "a od krowy to pijecie padalce" 3. Turbo matki "to jest normalne! Jem z płatkami!" 4. Pomyslodawcy innowacyjnych rozwiązań (...). A tak naprawdę to pewnie bardzo skuteczna, kontrowersyjna reklama".

"Co na to Sanepid?"

Jak wynika z powyższego materiału filmowego, przygotowanego przez serwis Mam Zdanie, nie jest to jedynie akcja marketingowa .

Szerszy materiał na ten temat znaleźć można na mamzdanie.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AS

Oceń
Tagi