Teraz gramy

Undone bun. Urocze i naturalne upięcie, które wykonasz w pięć minut

27.03.2019 13:50

Kok to fryzura, która sprawdzi się na wiele okazji. Równie stylowo będzie prezentować się „undone bun”, znany jako niedokończony kok. Sprawdź, jak go wykonać.

Undone bun fot. Instagram.com/sarahneillhair/

Undone bun to fryzura, którą zrobisz w pięć minut

Kobiety na co dzień uwielbiają proste fryzury, które nie wymagają wiele czasu. Takimi fryzurami bez wątpienia są koczki. Upięcie undone bun zajmuje kilka minut, a przy tym jest urocze, bezpretensjonalne i bardzo naturalne. Undone bun może być upięty na czubku głowy lub też nisko przy szyi.

Undone bun: jak go wykonać?

Najprościej jest go wykonać, zbierając włosy na czubku głowy lub na dole. Następnie lekko odciągamy pasma od głowy, żeby je rozluźnić, zawijamy i upinamy, nie przejmując się wystającymi końcówkami. Kilka minut wystarczy, żeby mieć stylową i ciekawą fryzurę, która będzie pasować do wielu stylizacji i okazji.

To jedna wersja undone bun. Druga jest nieco inna. Jeżeli chcemy mieć bardziej podkreślony, podkręcony kok, przygotujmy odpowiednio wcześniej włosy. Spryskajmy pasma od spodu dosłownie odrobiną lakieru lub sprayu do układania włosów. Przy spryskiwaniu palcami lekko unośmy pasma włosów do góry, odciągając je od głowy. Następnie delikatnie natapirujmy pasma, które znajdą się w środku upięcia. Na końcu skręćmy i upnijmy pasma wsuwkami. Na Instagramie zdjęcia z hasztagiem #undonebun pojawiły się już aż 903 razy, co oznacza dużą popularność tej fryzury.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Lubisz chodzić do fryzjera?

RadioZEt.pl/ kobieta.pl/ SW

Oceń