Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Upside down bikini. Nowy plażowy trend?

18.07.2018 11:57

Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach moda pozwala sobie na wiele. Świetnie widać to na przykładzie nowego trendu zwanego „upside down bikini”.

Upside down bikini. Nowy plażowy trend? fot. Instagram:@upsidedownbikini_official

Lato to oczywiście czas wyjazdów zarówno do pięknych zakątków naszego kraju, jak i tych zagranicznych. Rzecz jasna w miesiącach letnich królują wizyty nad morzem lub oceanem. Perspektywa plażowania i założenia kostiumu kąpielowego to często dla kobiet motywacja do diety i ćwiczeń. Jednak okres letni to także nowe trendy w modzie. Ten, który pojawił się niedawno, wzbudza spore kontrowersje.

Nowy sposób na bikini

Trendy pojawiające się na plażach częściej dotyczą kobiet niż mężczyzn. W historii pojawiało się już wiele kierunków modowych dotyczących kostiumów kąpielowych. Zdecydowanym faworytem jest jednak bikini, które na przestrzeni lat mocno ewoluowało. Jako przykład można wymienić chociażby pojawienie się strojów push-up, które mają za zadania optycznie powiększyć piersi.

Inny sposób na przykucie uwagi do biustu pojawił się w Australii i trzeba przyznać, że jest dość osobliwy. Moda nie dotyczy bowiem nowego kroju kostiumu. „Upside down bikini” to nic innego jak założenie góry kostiumu do góry nogami tak, aby uwypuklić krągłość dolnych partii piersi. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć wiele zdjęć modelek prezentujących nowy trend, pojawiły się również filmiki instruktażowe wyjaśniające, jak prawidłowo założyć kostium. Na Instagramie wielką popularność zyskuje hasztag #upsidedownbikini.

Nie wiadomo jeszcze, czy moda przyjęła się na plażach, nie brakuje jednak negatywnych opinii na temat nowego trendu. Według części internautów jest to kolejny sposób na wulgarne propagowanie nagości i nie przyniesie niczego dobrego. Jak uważacie, czy to ciekawy pomysł na plażę, czy tylko sposób na pokazanie ciał modelek?

RadioZET.pl/MF

Oceń