Zamknij

Victoria's Secret ma nowego Aniołka. Kim jest Leomie Anderson?

Sylwia Wamej
08.04.2019 15:25
Victoria's Secret ma nowego Aniołka. Kim jest Leomie Anderson?
fot. Instagram.com/ Leomie Anderson

Leomie Anderson dołączyła do grona Aniołków Victoria's Secret. Ta wiadomość cieszy, tym bardziej że Leomie jest czarnoskóra. To dobra zmiana, bo jednak na wybiegach i w kampaniach reklamowych wciąż dominują białe modelki.

Leomie Anderson nowym Aniołkiem Victoria's Secret

26-letnia Leomie Anderson została nowym Aniołkiem Victoria's Secret. To trzecia czarnoskóra modelka w historii VS, która dołączyła do tego elitarnego grona. Marka Victoria's Secret zaplusowała wśród swoich fanów, tym bardziej że czarnoskórych modelek wciąż jest mniej w branży niż białych. Warto podkreślić, że modelki, które mają tytuł Aniołka, mogą liczyć na wysokobudżetowe kontrakty podpisane z marką.

Kim jest Leomie Anderson?

Leomie Anderson ma 26 lat i urodziła się w Londynie. Na wybiegu zadebiutowała w 2010 roku. Współpracowała z największymi gigantami ze świata mody, m.in. z Moschino, Tomem Fordem oraz Emporio Armani. Jej fotografie publikowane były na łamach prestiżowych magazynów mody, m.in. „Elle” czy „Paper Magazine”. Z marką Victoria's Secret Leomie związana jest od czterech lat. Wystąpiła na pokazach  VS w Nowym Jorku, Paryżu i Szanghaju.

Leomie to nie tylko modelka, ale również autorka vlogów o tematyce urodowej, modowej czy podróżniczej. 26-latka z Londynu może też pochwalić się własną marką odzieżową LAPP the Brand. To również platforma swobodnej wymiany poglądów dla kobiet w modowym świecie.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Glamour.pl/ Onet.pl/ SW