Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Vogue Polska. Drugi numer z Evą Herzigovą

13.03.2018 12:58

Pierwsza okładka „Vogue Polska” odbiła się szerokim echem. Czy podobnie będzie z drugim numerem, z Evą Herzigovą na okładce? Przekonamy się już niebawem.

Vogue, 2 numer fot. Vogue/Facebook

Vogue Polska. Drugi numer z Evą Herzigovą

Bez wątpienia można powiedzieć, że magazyn „Vogue Polska” wszedł na polski rynek z impetem. Okładka, na której Anja Rubik i Małgorzata Bela pozowały na tle Pałacu Kultury i Nauki, była szeroko omawiana nie tylko przez osoby zajmujące się i interesujące modą. Zdjęcie doczekało się mnóstwo komentarzy, ale też zabawnych przeróbek. Tym razem jest zdecydowanie bardziej konserwatywnie – klasy i elegancji nie da się jednak okładce drugiego numeru polskiego „Vogue'a" odmówić. Na fotografii widzimy piękną modelkę Evę Herzigovą. Zdjęcie wykonał fotograf Chris Colls.

Herzigova pochodzi z Czech, z których wyjechała w wieku 16 lat, aby rozpocząć karierę modelki w stolicy światowej mody – Paryżu. Piękną Czeszkę szybko ogłoszono Marilyn Monroe lat 90. i zestawiono z nazwiskami takich piękności jak: Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen, Christy Turllington, Linda Evangelista, Karen Mulder, Nadja Auermann czy była pierwsza dama Francji Carla Bruni.

Bardzo klasyczna i kobieca okładka drugiego numeru polskiego „Vogue'a" opatrzona jest hasłem „Eva była pierwsza", co jest oczywistym nawiązaniem do biblijnej Ewy. Drugi numer „biblii mody" w sprzedaży już od 14 marca.

Redaktorem naczelnym „Vogue Polska” jest Filip Niedenthal, jego zastępcą Joanna Lorynowicz, a w roli editor at large występuje Małgorzata Bela. Zespół redakcyjny liczy kilkanaście osób. Wydawcą jest spółka Visteria założona przez Katarzynę Kulczyk.

RadioZET.pl/SI

Oceń