Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Vogue: okładka w wersji internautów. Przeróbki z sieci [GALERIA]

15.02.2018 14:24

Okładka polskiego Vogue'a z Anją Rubik i Małgosią Belą spotkała się tak z pozytywnym, jak i negatywnym odzewem. Od chwili premiery magazynu w sieci przybywa przeróbek zdjęcia, które komentuje cała Polska.

Vogue okładka przeróbki fot. Instagram

W zaledwie dobę od ukazania polskiego Vogue'a w sieci pojawiły się dziesiątki przeróbek okładki pisma. Jedne w żartobliwym tonie, inne o zabarwieniu ekologicznym, jeszcze inne — „upiększające”. Jedna z pierwszych przeróbek odwoływała się do warszawskiego smogu. „Smogue”, zdaniem autorów przeróbki, znacznie lepiej pasuje do szarości wyzierającej z okładki, a przy okazji temat jest na topie.

Zagłosuj

Co myślisz o okładce pierwszego polskiego numeru Vogue?

Wiele pojawiło się przeróbek zrobionych dla żartu — jak np. fotka dwóch panów prezentujących owłosione nogi w otoczeniu przypominającym ujęcie z okładki. Zdecydowanie najwięcej jest wersji mających promować ich autorów, miasta (nie tylko polskie) albo przeróżne marki. Na jednej grupa panów promuje nawet swoją kapelę. Zdecydowanie w każdym przypadku internauci mają ubaw.

Zebraliśmy kilka przeróbek okładki polskiego Vogue'e i zastanawiamy się, która z nich jest najlepsza. Zobacz je w poniższej galerii.

RadioZET.pl/SA

Oceń