W których krajach seks ma największe znacznie?

20.04.2017 12:24

W jakich krajach ludzie najczęściej uprawiają seks, a gdzie robią to najrzadziej? Wyniki badań mogą zaskakiwać. 

W których krajach seks ma największe znacznie? fot. Pexels

Niektórzy twierdzą, że z seksem jest jak z dobrym jedzeniem – lepiej to przeżywać, niż dużo o tym mówić. Badacze jednak wciąż dzielą się z nami różnymi ciekawymi badaniami dotyczącymi sekretów alkowy.

Niedawno znana firma prezerwatyw zdecydowała się przeprowadzić badania na temat podejścia do seksualności w różnych krajach świata.

Z badań można wyczytać, że życie seksualne jest najważniejsze dla Greków i Greczynek. Na drugim miejscu zestawienia znaleźli się mieszkańcy Rosji. Dla 79 procent Polaków seks jest bardzo ważny, co daje nam zaszczytne trzecie miejsce rankingu.

A kto najczęściej uprawia seks?  Jak pokazały wyniki badań, tu też na pierwszym miejscu są Grecy – robią to 164 razy w roku. Na drugim miejscu uplasowali się Brazylijczycy – 145 razy. Na trzecim Rosjanie – 143 razy. Najmniej stosunków odbywają Japończycy i Tajlandczycy, to jednak nikogo nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę temperament tych nacji.

Jak informował w zeszłym roku „Japan Times”, aż 42 proc. Japończyków i 44,2 proc. Japonek  w wieku 18 – 34 lata przyznało, że nigdy jeszcze nie miało partnera seksualnego. 

RadioZET.pl/SI/wschodnik.pl

Oceń