Teraz gramy

W tej sieciówce będzie można kupić rzeczy z second-handów

02.04.2019 14:11

Ubrania z sieciówki połączone z tymi z second-handu? Wszystko jest możliwe dzięki niecodziennej akcji szwedzkiej marki &The Other Stories. Już niebawem będzie można tam nabyć ubrania z drugiej ręki. Zobaczcie szczegóły!

W szwedzkiej sieciówce będzie można kupić używane rzeczy fot. Instagram.com/ &Other Stories

Rzeczy z second-handów dostępne w &Other Stories

Rzeczy z second-handów i komisów opanowują nasze garderoby. Modę na ubrania z second-handów podchwyciła ostatnio szwedzka sieciówka &Other Stories. Już niebawem na stronie szwedzkiego brandu pojawi się zakładka z używanymi rzeczami. Taka forma jest wynikiem współpracy grupy H&m z Sellpy.

Warto podkreślić, że Sellpy to jedna z największych firm odzieży używanej, zajmująca się sprzedażą online. Pojawienie się rzeczy Sellpy na stronie szwedzkiej sieciówki to kwestia kilku tygodni. Zdjęcia ubrań, które pojawią się w zakładce, będą przekierowywać na platformę Sellpy. Na razie ubrania z drugiej ręki będzie można kupić jedynie online.

Ten krok jest kolejnym, który wykonuje grupa H&M (należy do niej &The Other Stories) ku ekologicznej modzie. Do 2020 roku H&M chce zrezygnować ze sprzedaży nieekologicznej bawełny. Szwedzka sieciówka ma również w swojej ofercie linię Conscious. Znajdziemy tam ubrania i dodatki wykonane z materiałów z m.in. recyklingu. Obie marki – H&M i &Other Stories zbierają od swoich klientów używane ubrania lub zużyte opakowania po kosmetykach.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadiZEt.pl/ Elle.pl/ SW

Oceń