W tym kraju ludzie niechętnie uprawiają seks. Dlaczego nie mają ochoty na łóżkowe igraszki?

15.04.2019 13:42

Badania przeprowadzone w Japonii wykazały, że 25 procent ludności w ogóle nie uprawia seksu. Jak się okazuje, Japończycy zwyczajnie nie mają na niego ochoty.

Kraj w którym uprawia się mało seksu fot. ---

Japończycy nie lubią uprawiać seksu

25 procent mieszkańców Japonii w ogóle nie uprawia seksu. Japończycy nie tylko nie chcą zakładać rodzin, ale również nie chcą kontaktu cielesnego z drugim człowiekiem. Według najnowszych statystyk jeden na czterech dorosłych Japończyków nigdy nie uprawiał seksu.

Raport BMC Public Health uwzględniający ponad 20 tysięcy obywateli pokazał, że 25 procent mieszkańców Japonii między 18. a 39. rokiem życia w ciągu ostatnich kilku lat nie miało kontaktu z żadną formą aktywności seksualnej. Jak się okazuje, Japończycy mają swoje priorytety. Ponad 80 procent badanych zadeklarowało, że chciałoby kiedyś wziąć ślub, ale na razie nie odczuwają dyskomfortu z powodu braku życia seksualnego. Jak podkreślają socjologowie, stoi za tym kilka czynników, m.in. bezrobocie oraz fatalna sytuacja zawodowa, na którą narzekają szczególnie mężczyźni w wieku 25-39 lat.

Amerykanie również uprawiają mało seksu

U tych najmniej zarabiających prawdopodobieństwo, że uprawiają seks, spada średnio o 15 razy, w porównaniu z tymi, którzy osiągają najwyższy dochód. Najmniejszą ochotę na seks mają bezrobotni. Jak się okazuje, sytuacja w Stanach Zjednoczonych wygląda bardzo podobnie. W ubiegłym roku 1/4 dorosłych mieszkańców między 18. a 29. rokiem życia ani razu nie uprawiała seksu.

Zagłosuj

Lubisz seks?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ kobieta.pl/ SW

Oceń
Tagi