Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Walentynkowa kolacja w McDonald's? Sieć stworzyła ofertę na 14 lutego

09.02.2018 15:55

O Mc'Donalds można powiedzieć wiele: że jest szybkie, smaczne i dostępne. Pewnie nikomu jednak nie przyjdzie do głowy, że jest romantyczne. Być może właśnie sieć postanowiła to zmienić i specjalnie na 14 lutego proponuje ofertę dla zakochanych: McValetine.

McDonalds walentynki 2018 fot. Instagram McDonald's

Jednym z popularniejszych sposobów świętowania walentynek dla wielu par jest wspólna, romantyczna kolacja w domu lub restauracji. Trudno sobie jednak wyobrazić, by była to restauracja typu fast food. Prawdopodobnie także zaproszenie kogoś na randkę do „Maka” mogłoby zostać źle odebrane. Bo przecież brak świec, nie ma klimatu, a ogólny pośpiech w lokalach „fast” nie sprzyja budowaniu romantyzmu.

Wygląda na to, że McDonald's chce zerwać z tym stereotypem i specjalnie z myślą o walentynkach przygotował ofertę McValentine. Choć pomysł ten dotyczy niestety tylko restauracji w Newcastle w Wielkiej Brytanii, to jednak jest wart uwagi. McValentine to zestaw składający się z trzech dań, za który zapłacić trzeba około 100 złotych. Okazuje się, że może być całkiem romantycznie. Obrus na stole, wazonik z różyczką, stół ozdobiony serduszkowym brokatem i obowiązkowo świece.

Każde z dań można wybrać ze specjalnego, walentynkowego menu. Jako przystawkę — nuggetsy, opiekany cheddar lub pałeczki marchewki z serem Philadelphia. W głównym daniu przewidziano burgera z kolekcji Signature (premium), Big Maca, Chicken Legend, Fillet O’Fish lub Veggie Burgera. A jako deser dostępne są McFlurry, owoce, muffin lub ciastko z jabłkiem.

Zagłosuj

Poszedłbyś/poszłabyś na romantyczną kolację do McDonald's?

Wygląda ciekawie. Jak informują pomysłodawcy walentynkowej promocji MCD, oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ciekawe, jak byłoby w Polsce.

RadioZET.pl/chroniclelive.co.uk

Oceń
Tagi