Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To bielizna inna niż ta, którą widzimy w sklepach. Antybąkowe majtki filtrujące gazy i bąki

26.02.2019 08:00

To bielizna inna niż ta, którą widzimy na co dzień w sklepach. Wszystko przez to, że jej zadaniem jest filtrowanie gazów i bąków. Poznajcie jej działanie.

Antybąkowa bielizna, która filtruje gazy i bąki fot. Wiatrodyskretni.pl

Bielizna, która filtruje gazy i bąki

Antybąkowa bielizna, choć wygląda niepozornie, w rzeczywistości jest inna niż produkty dostępne na polskim rynku. Jej zadaniem jest filtrowanie gazów i bąków. Działanie bielizny, choć osobliwe, dotyczy każdego człowieka. Mówi się, że przeciętna osoba puszcza bąki około 15 razy dziennie.

Dlatego sklep internetowy Wiatrodyskretni.pl ma w swojej ofercie bieliznę damską i męską, która posiada w tylnej części i kroku specjalną wstawkę wypełnioną aktywnym węglem. Potrafi on skutecznie wyłapywać i wiązać zapachy oraz wychwytywać bakterie. Aktywny węgiel działa na tej samej zasadzie, na jakiej działają aktywne filtry, stosowane m.in. do uzdatniania wody lub też oczyszczania powietrza. Aktywny węgiel potrafi wiązać wiele substancji, w tym również cząsteczki zapachowe z ludzkich bąków.

Antybąkowa bielizna: dla kogo jest przeznaczona?

Jak czytamy na stronie Wiatrodyskretnych, bielizna będzie idealna dla osób, które m.in. cierpią na syndrom jelita drażliwego czy chorobę Leśniewskiego-Crohna, dużo podróżują oraz cierpią na nietrzymanie moczu.

Bielizna jest bardzo wygodna, bo majtki uszyte są z miękkiej, naturalnej bawełny z małą domieszką elastanu, aby lepiej przylegały do pośladków. Warto też dodać, że choć sprzedaż prowadzona jest przez polski sklep, antybąkowa bielizna nie jest rodzimym produktem. W ubiegłym roku wprowadziła ją do swojej oferty brytyjska firma Shreddies. Wiatrodyskretni jedynie importują jej produkty. Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu i praniu bielizny może nam służyć nawet przez 2-3 lata. Ceny bielizny antybąkowej to wydatek rzędu od 99 złotych do nawet 189 złotych.

RadioZET.pl/ SW

Oceń
Tagi