Zamknij

Wibrator do twarzy: Nowy trend w pielęgnacji skóry. Jak go stosować?

Sylwia Wamej
25.06.2019 15:38
Wibrator do twarzy
fot. Instagram.com/Jillian Dembsey

Wibrator do twarzy to nowy hit urodowy, który na razie funkcjonuje w Stanach Zjednoczonych. Stworzyła go makijażystka Jillian Dembsey, która podkreśla, że wykonując nim masaż, skóra będzie gładka i pełna blasku.

Wibrator do twarzy: Na co pomaga?

Wibrator do twarzy być może brzmi dziwnie, ale według makijażystki Jilliam Dembsey może zdziałać cuda. Wibrator do twarzy wykonany jest z 24-karatowego złota. Masaż wykonany za jego pomocą sprawi, że skóra jest gładka i pełna blasku. Pojawia się też efekt "wyrzeźbionej twarzy". Klientkami Dempsey są znane gwiazdy, które używają urządzania szczególnie wtedy, gdy mają przed sobą wyjście na czerwony dywan.

Makijażystka nakłada makijaż dopiero na wypielęgnowaną i wymasowaną twarz. Jillian zaleca, aby masować twarz codziennie przez 15-20 minut. Codziennie wykonywany masaż pomoże utrzymać skórę w świetnej kondycji na bardzo długi czas. Wibrator do twarzy do najtańszych nie należy, bo trzeba za niego zapłacić 195 dolarów, czyli ok. 730 złotych.

Co wybrać zamiast wibratora do twarzy?

W Polsce wibrator do twarzy nie jest co prawda popularny, jednak uznaniem cieszą się szczoteczki czy podobne urządzenia, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia zawarte głęboko w skórze. Warto na nich nie oszczędzać i wydać na nie trochę więcej pieniędzy, wybierając hipoalergiczne produkty od zaufanych producentów.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do kosmetyczki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Glamour.pl/ SW