Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wzruszające zdjęcie, które pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno

19.02.2018 11:17

„Na miłość nigdy nie jest za późno” — tak napisał na Instagramie Daniel Krakowiak, który był świadkiem wyjątkowego ślubu. W jednym z warszawskich kościołów pobrała się para 90-latków. Zdjęcie z ceremonii stało się hitem sieci.

90-latkowe fot. Instagram

Taki ślub nie zdarza się często: w pustym kościele, niemal bez świadków, bez długiej białej sukni i setek kwiatów. W takiej scenerii w jednym z kościołów w Warszawie miłość ślubowała sobie para 90-latków. Pani Helena i pan Jan postanowili, że wiek nie będzie dla nich przeszkodą, by celebrować miłość. Postanowili pobrać się i ślubować, że będą razem aż do śmierci. Ponieważ żadne z nich nie ma już rodziny, przysięgę składali tylko przed sobą, w obecności duchownego i jedynego świadka, który był jednocześnie ich fotografem.

To właśnie pan Daniel opublikował w sieci zdjęcie z wyjątkowego ślubu. Fotka stała się internetowym hitem.

Zagłosuj

W jakim wieku najlepiej brać ślub?

„Zastanawiałeś się kiedyś który moment jest odpowiedni na ślub ? Przekonałem się dziś, że wiek 90 lat nie jest żadną przeszkodą wręcz przeciwnie NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. Pan Jan i pani Helena w pokorze i przy pustym kościele, przed Bogiem ślubowali sobie AŻ DO ŚMIERCI! Był to dla mnie szczególny moment ponieważ Ci Państwo nie mają nikogo bliskiego... ja jako obca im osoba zostałem poproszony o bycie świadkiem ich ważnego dnia. Zazdroszczę im takiej miłości. Czegoś takiego życzę sobie i Tobie” — napisał autor zdjęcia.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy im za piękny dowód na to, że jeśli się czegoś chce, to wiek nie jest żadną przeszkodą.

RadioZET.pl/SA

Oceń