Zamknij

Zima 2018: jaka będzie? Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje

Redakcja
06.09.2018 15:06
Zima - przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
fot. Pixabay

Jaka będzie zima 2018? Mroźna i śnieżna? Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma swoją prognozę pogody na ten okres. Jaką zimę w Polsce przepowiada?

Za nami kilka dni września. W sklepach już pojawiają się świąteczne akcesoria, a reklamy straszą przeziębieniami i okresem jesienno-zimowym. Choć nie ma jeszcze jesieni, widać, że zima idzie wielkimi krokami. Nic dziwnego, że pojawiają się pierwsze przewidywania na temat tego, jaka będzie tegoroczna zima. Mroźna i śnieżna? A może krótka i bez większych przymrozków? Choć meteorolodzy jeszcze nie pokusili się o pierwsze prognozy pogody (bo, jak wiadomo, przewidywania długoterminowe mają sprawdzalność na bardzo niskim poziomie), to swoją przepowiednię na ten okres ma znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Zima 2018: jaka będzie pogoda, zdradza Krzysztof Jackowski

Wizjoner w wypowiedzi dla "Super Expressu" zdradza, że pierwsze symptomy zimy zauważymy już w październiku.

"Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku" - cytuje jasnowidza "Super Express".

Przypomnijmy, że astronomiczna zima 2018/19 zaczyna się 21 grudnia, natomiast dzień później przypada zima kalendarzowa.

RadioZET.pl/Super Express/SA