Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znana internetowa perfumeria otwiera sklep stacjonarny

09.11.2017 14:34

Gratka dla wszystkich fanek i fanów perfum: jeden z największych w Europie sklepów internetowych z perfumami otwiera swój punkt stacjonarny w Polsce. Kiedy i gdzie?

iPerfumy sklep stancjonarny kiedy gdzie otwarcie fot. Pixabay

Internetowy sklep iPerfumy zdecydował się na kolejny krok - po rozwinięciu swojej marki w sieci przyszedł czas na sklep stacjonarny. Pierwszy otwarty zostanie w Poznaniu już niebawem - 16 listopada. Klienci nabyć tu będą mogli swoje ulubione marki perfum w atrakcyjnych cenach.

Do tej pory produkty można było zamawiać w sieci z możliwością odbioru osobistego w punktach w Warszawie i Krakowie. Sklep stacjonarny to ukłon w stronę klientów i jeszcze większe ułatwienie zakupów, a także zachęta dla tych osób, które nie mogły do tej pory przekonać się do kupowania perfum przez internet.

Zagłosuj

Kupujesz perfumy przez internet, nawet jeśli nie znasz ich zapachu?

"Dla polskich konsumentów otwarcie stacjonarnych perfumerii wpłynie na uwiarygodnienie marki. Wielu klientów cały czas jeszcze ma obawy przed zakupami online, w szczególności dotyczy to kategorii perfum. W stacjonarnym salonie każdy będzie mógł przetestować naszą ofertę, a nawet sięgnąć po perfumy, których wcześniej nie miał odwagi zamówić online" - powiedziała Country Manager Dagmara Brzezińska-Marcu

RadioZET.pl/SA

Oceń