Znany projektant krytykuje stylizacje Joanny Kulig. „Kreacje Joasi są bardzo ciężkie”

10.01.2019 15:20

Joanna Kulig dosłownie podbiła międzynarodowy światek aktorski. Jednak zdaniem jednego ze znanych projektantów aktorka niezbyt trafnie dobiera stylizacje, w których pojawia się na branżowych imprezach.

Znany projektant krytykuje stylizacje Joanny Kulig. „Kreacje Joasi są bardzo ciężkie” fot. VIPHOTO/East News

Joanna Kulig to bez wątpienia aktorka, która przejdzie do historii polskiego kina. Dzięki doskonałym kreacjom w „Idzie” i „Zimnej wojnie” stała się rozpoznawalna na całym świecie, a na punkcie jej talentu zwariowali fani i krytycy. Aktorka błyskawicznie wspięła się po szczeblach kariery i obecnie bryluje na salonach Hollywood. Dostała rolę w nowym serialu produkowanym przez Amazon, a na początku roku wzięła udział w sesji zdjęciowej dla prestiżowego „W magazine”. Wywiady z aktorką pojawiały się w wielu czasopismach, podobnie jak zdjęcia gwiazdy „Zimnej wojny”. Kulig bardzo często pozuje także na branżowych imprezach. Oczywiście brylowanie na salonach wiąże się z wybieraniem coraz to nowych kreacji. Zdaniem jednego ze znanych projektantów Joanna powinna zwrócić baczniejszą uwagę na swoje stylizacje.

ZOBACZ: Joanna Kulig i Brad Pitt na wspólnym zdjęciu

 

EN_01356272_0001 fot. Rex Features/East News

Piotr Sałata o stylizacjach Joanny Kulig

Piotr Sałata do jeden z czołowych polskich projektantów mody, który razem z Radkiem Rocińskim tworzy modową markę Thecadess. Jego projekty często wybierane są przez krajowe gwiazdy, upodobały je sobie między innymi Agnieszka Hyży i Patricia Kazadi. Sałata może być również znany widzom z programu „Jak dobrze wyglądać nago” oraz udziału w „Ameryka Express”, gdzie towarzyszył Larze Gessler.

Według projektanta kreacje, w jakich występuje Joanna Kulig, nie są w stu procentach trafione.

– Kreacje Joasi są bardzo ciężkie, mocno zabudowane pod samą szyję. Ona chyba lubi zabudowane stylizacje, być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem to jest błąd. To przecież jej atut! – ocenia Sałata w rozmowie z serwisem Plejada.

EN_01347378_0012 fot. Rex Features/East News

ZOBACZ: Siostra Joanny Kulig występuje w polskim serialu. Są niemal identyczne!

Zwraca również uwagę, że problemy z doborem stroju są spowodowane jej ciążą oraz obfitym biustem. Ma jednak dla aktorki radę:

– Asia Kulig jest teraz o tyle w trudnej sytuacji, że jest w mocno zaawansowanej ciąży, do tego zawsze była posiadaczką dużego biustu, a teraz jest on jeszcze większy. Wtedy należy odsłonić dekolt, dzięki któremu zachowuje się proporcje. Im więcej pokażemy ciała, tym stylizacja wydaje się lżejsza.

Projektant nie jest jednak do końca krytyczny wobec stylizacji polskiej gwiazdy. Jak sam stwierdza „w sytuacji ciąży jej stylizacje są w porządku”.

RadioZET.pl/viva.pl/MF

Oceń