Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Życzenia bożonarodzeniowe 2017. Życzenia przy opłatku i świąteczne

24.12.2017 10:12

Życzenia na Boże Narodzenie 2017 – chyba nie ma nikogo, kto nie zastanawia się, jakie życzenia bożonarodzeniowe i opłatkowe złożyć. Czego życzyć, jak zachować się przy dzieleniu opłatka z rodziną i przyjaciółmi? Podpowiadamy.

Życzenia bożonarodzeniowe 2017. Życzenia przy opłatku i świąteczne fot. Pexels

Życzenia na święta Bożego Narodzenia 2017. Jak składać życzenia?

Życzenia bożonarodzeniowe 2017. Jak złożyć życzenia na Boże Narodzenie 2017 kolegom z pracy, przyjaciołom, rodzinie? Oto krótkie życzenia świąteczne, bożonarodzeniowe i opłatkowe.

Łamiąc się opłatkiem, życzymy sobie nawzajem szczęścia, pomyślności, zdrowia i obdarowujemy się upominkami. To też czas na serdeczną, ciepłą rozmowę w gronie rodziny i bliskich. W Wigilię nie bójmy się szczerych słów, długiej rozmowy, zapomnienia o smutkach codzienności.

„Zdrowia, szczęścia, sukcesów w pracy i w życiu osobistym...” – takie słowa słyszymy najczęściej podczas życzeń i łamania się opłatkiem. Starajmy się jednak nie popadać w banał i jeszcze przed Wigilią spróbujmy ułożyć sobie w głowie życzenia o charakterze indywidualnym – dla każdego z naszych bliskich. Czego potrzebuje nasza mama, żeby żyło jej się lepiej? O czym marzy wujek? Za czym tęskni nasz brat? Wtedy nasze życzenia będą prawdziwym wyrazem przyjaźni. Może tym razem warto spróbować, by przy dzieleniu się opłatkiem nie używać tylko starych, utartych sformułowań? Warto sprawić, by bożonarodzeniowe i opłatkowe życzenia miały charakter indywidualny.

Życzenia na święta Bożego Narodzenia 2017. Życzenia opłatkowe i świąteczne powinny być indywidualne

RadioZET.pl/SI

Oceń