Szukasz najnowszych informacji ze świata nauki i o nowych technologiach? Chcesz wiedzieć, jak wygląda współczesna nauka w Polsce i na świecie? Czytaj codziennie nasz serwis "Nauka i technologia Radio ZET". 

Znajdziesz tu informacje o gadżetach i najnowszych odkryciach, naukowe ciekawostki. Dowiesz się, jakie są sposoby na szybką naukę języka obcego, polecimy Ci najlepsze gry edukacyjne dla dzieci. 

O edukacji wiemy wszystko, a naukowe zagadnienia opisujemy prosto i przystępnie, tłumaczymy mechanizmy zjawisk fizycznych czy chemicznych.

W naszym serwisie znajdziesz darmowe gry i programy do pobrania, aktualizacje ważnych programów do nauki i pracy – dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco. Doradzimy Ci, jaki smartfon wybrać, który kurs języka angielskiego pozwoli na szybką naukę! Uprzedzimy o przerwie technicznej w banku i polecimy praktyczne aplikacje mobilne. Ostrzeżemy przed internetowymi oszustwami i podpowiemy, jak lepiej chronić swoje dane w sieci.

Newsy ze świata technologii i social mediów, fascynujące zjawiska, kolejne kosmiczne odkrycia, nowelizacje w prawach nowych  technologii – z nami zawsze będziesz na bieżąco!