Zamknij

AirPods 2 już w sprzedaży. Można je ładować bezprzewodowo

Aleksandra Grzegrzółka
21.03.2019 16:25
apple
fot. shutterstock

Nowa generacja prawdziwego hitu Apple, jakim są bezprzewodowe słuchawki AirPods właśnie weszła do sprzedaży. Znamy już polską cenę AirPods 2! Bezprzewodowe ładowanie i zdecydowanie dłuższy czas pracy baterii to nie jedyne nowości, jakie przygotowała dla nas marka. 

AirPods 2 

Na tę premierę czekało wielu fanów Apple - nowa generacja bezprzewodowych słuchawek producenta spełniła oczekiwania, przynosząc sporo nowości. Pierwszą i najważniejszą jest możliwość bezprzewodowego ładowania, która powinna rozwiązać problem irytujących kabli. Słuchawki można ładować za pomocą specjalnego etui. Do tego w nowość wbudowano chip H1, który zadba o odpowiednią optymalizację energii, co pozwoli zaoszczędzić baterię, a także eliminować opóźnienia w przesyłaniu danych oraz np. odbieraniu połączeń głosowych. Jej dłuższy czas pracy to kolejny prezent od Apple. AirPods 2 mają wytrzymać do 3 godzin rozmów więcej w porównaniu do poprzedniego modelu i aż 5 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu.

Zobacz także

Zobacz także

AirPods 2: cena

Największym zaskoczeniem jest jednak cena nowej generacji słuchawek. Apple, słynące przecież ze swojej wyśrubowanej polityki cenowej tym razem postanowiło pozytywnie zaskoczyć klientów i rozpocząć sprzedaż nowych słuchawek w cenie...poprzedniego modelu, czyli 799 złotych, lub 999 złotych w komplecie z ładującym etui. AirPods 2 mają również reagować na komendę głosową "Hey Siri", co znacznie zwiększy wygodę tych użytkowników, którzy regularnie korzystają z usługi asystenta głosowego. AirPods 2 możecie już zamówić bezpośrednio ze strony producenta, lub kupić je w sklepach stacjonarnych, gdzie pojawią się już w przeciągu maksymalnie 3-5 dni. 

  • słuchawki ze standardowym etui ładującym – 799 złotych
  • słuchawki z bezprzewodowym etui ładującym – 999 złotych
  • nowe etui ładujące z obsługą bezprzewodowego ładowania – 389 złotych

RadioZET.pl/źródło:PurePC;KomputerŚwiat/AG

Zobacz także