Zamknij

Apple zapowiada nowości. Już 30 października zobaczymy nowe MacBooki i iPady Pro

Redakcja
19.10.2018 18:22
Apple zapowiada nowości. Już 30 października zobaczymy nowe MacBooki i iPady Pro
fot. Apple mat. prasowe

Kolejna konferencja Apple już 30 października 2018 roku. Jakie premiery zobaczymy tym razem? Marka pokaże nowe modele MacBooków Air, kolejną wersję Maca Mini oraz nowe iPady Pro.

Apple zaprezentuje kolejne nowości

Ledwo zdążyliśmy poznać nowe iPhone'y, a Apple już szykuje dla nas kolejne niespodzianki. Podczas zapowiedzianej na 30 października konferencji marki podobno zostaną zaprezentowane nowe linie tabletów i komputerów ze słynnym nadgryzionym jabłuszkiem. Z nowości mają pojawić się kolejne wersje MacBooków Air, Maca Mini oraz iPada Pro, który ma zostać według przecieków zostać wyposażony w technologię rozpoznawania twarzy Face ID. 

Zobacz także

Zobacz także

Nowy iPad Pro z Face ID

Choć większość zmian w kolejnych wersjach znanych modeli to raczej kosmetyczne detale, to właśnie zastosowanie technologii Face ID po raz pierwszy w innym urządzeniu niż iPhone budzi największą ciekawość konsumentów. Z kolei nowy model MacBooka Air ma być nie tylko jeszcze (!) smuklejszy od poprzednika ale i wyposażony w ekran Retina. Zapowiadany już jakiś czas temu Mac Mini to z kolei propozycja z segmentu komputerów HTPC (Media PC). Urządzenie ma z powodzeniem sprawdzać się w roli domowego centrum multimedialnego. Wielu mówi też o ciągłej nadziei na zaprezentowanie bezprzewodowej ładowarki AirPower, jednak zdaniem większości ekspertów tak dużego debiutu raczej nie ma co się spodziewać. Niektórzy uważają nawet, że ładowarka...może nigdy nie powstać. Na uwagę zasługują też oryginalne zaproszenia na konferencję, jakie przygotowało Apple. Brzmi tajemniczo!

ipadpro
fot. Apple mat. prasowe

RadioZET.pl/źródło:TheVerge;Bloomberg/AG

Zobacz także

Zobacz także