Zamknij

Wam też Messenger nie działa? Facebook znowu ma awarię!

Redakcja
20.11.2018 14:16
Wam też Messenger nie działa? Facebook znowu ma awarię!
fot. Shutterstock

Ostatnie dni są ciężkie dla użytkowników Facebooka. Długo wyczekiwana aktualizacja aplikacji Messenger, z której na świecie korzysta ponad 1,3 miliarda osób, powoduje liczne awarie utrudniające dostęp do kolejnych funkcji serwisu.

Czemu Messenger nie działa?

Najbardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem zdaje się niedawno wdrażana opcja „unsend”, która tak podzieliła użytkowników. Obecnie nie tylko nie można skorzystać z nowości, ale i z samego Messengera. Kiedy myśleliśmy już, że wczorajsza usterka została dawno naprawiona, po godz. 13:00 z całej Polski i innych krajów zaczęły napływać coraz liczniejsze doniesienia o ponownych problemach z zalogowaniem się do serwisu, obsługą jego podstawowych funkcji i Messengerem. Nam niestety również nie udało się od ponad godziny wysłać lub odebrać od kogoś wiadomości za pośrednictwem komunikatora.

Zobacz także

Awaria Facebooka 20.11.2018

Kolejna awaria rozprzestrzenia się szczególnie po Polsce i państwach ościennych.

AWARIA MESSENGERA I FACEBOOKA 10.12.2020

facebook
fot.

Jak informuje serwis Down Detector, polscy użytkownicy złożyli już ponad 1155 skarg na wadliwe działanie serwisu oraz komunikatora. To już kolejna usterka w ciągu ostatnich dni – miejmy nadzieję, że Facebook szybko rozwiąże problem niesfornej aktualizacji i wszystko wróci do normy.

RadioZET.pl/źródło:DownDetector/AG

Zobacz także