Zamknij

Banki planują przerwy techniczne w ten weekend - sprawdź, czy będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy

Redakcja
08.09.2017 13:59
Banki planują przerwy techniczne w ten weekend - sprawdź, czy będziesz miał dostęp do swoich pieniędzy
fot. flickr

Przez kilka godzin dostęp do środków lub systemów płatności elektronicznej może być utrudniony. Warto zaplanować wcześniej wyjęcie środków z konta lub dokonać za wczasu ważnych transakcji.

Jakie banki zapowiadają przerwy techniczne na ten weekend (9-10 września)? Obecnie wiemy, że prace konserwacyjne zapowiada BGŻ BNP Paribas, Deutsche Bank, Eurobank i Volkswagen.

BGŻ BNP Paribas

Klienci banku mogą spodziewać się przerwy w działaniu serwisu Sygma Online, który pozwala na zarządzanie kartą kredytową przez Internet. Serwis będzie niedostępny od piątku od godziny 14:00, aż do soboty do 5 nad ranem.

Deutsche Bank

Klienci banku nie będą mogli zalogować się do systemów db easyNET i db powerNET i wykonywać szybkich płatności internetowych - przerwa zaplanowana jest na noc z piątku na sobotę - od północy do 10 nad ranem.
Z kolei w nocy z soboty na niedzielę między godziną 2 nad ranem a 10:00, będzie można korzystać z usługi Teleserwisu w ograniczonym zakresie.

Deutsche Bank również informuje, że w podanych terminach możliwe będą utrudnienia w dokonywaniu transakcji kartami płatniczymi.

Eurobank

W nocy z soboty na niedzielę - w godzinach 00:00 - 01:00 i 04:00 - 06:00, klienci Eurobanku nie będą mogli korzystać z serwisu Eurobank Online, a także z mobilnej aplikacji banku.

Volkswagen

W niedzielę, od godziny 07:30 do 15:00 w systemach banku Volkswagen będą prowadzone prace techniczne. Bank zaleca wcześniejsze zaplanowanie operacji finansowych - dostęp do rachunków przez Internet i telefon może być w tym okresie utrudniony.

 

Raiffeisen Polbank

W czwartek 14 września drobne utrudnienia w działaniu mogą z kolei odnotować również klienci Raiffeisen Polbank. Bank ostrzega o możliwości wystąpienia problemów z używaniem usługi 3D-Secure.

RadioZet.pl/AM

QUIZ: Która z tych technologii jest starsza?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Która z tych technologii jest starsza?

QUIZ: Która z tych technologii jest starsza?
Co było pierwsze?

Co było pierwsze?