Zamknij

Banki zapowiadają przerwy techniczne. Zaczynają się już 24 maja

Redakcja
24.05.2018 17:04
Banki zapowiadają przerwy techniczne. Zaczynają się już 24 maja
fot. Michał Woźniak/EastNews

W nadchodzących dniach klientów pięciu polskich banków czekają spore utrudnienia. W niektórych przerwy techniczne zaczynają się już 24 maja. Lepiej przygotować się na nie wcześniej!

Przerwy techniczne w polskich bankach. Zaczynają się już 24 maja

W trakcie najbliższych dni utrudnienia napotkają klienci pięciu polskich banków: mBanku, PKO Banku Polskiego, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku i Millenium Banku. Planowane prace modernizacyjne oznaczają trudności w dostępie do usług bankowości internetowej. Mogą też wystąpić problemy z płatnościami oraz wypłatami z bankomatów. Niektóre banki rozpoczynają przerwy techniczne już dziś, 24 maja, radzimy więc nie zwlekać z zaległymi przelewami.

SPRAWDŹ TEŻ:

O której przelew? Sprawdzamy godziny przelewów PKO BP, mBank, BZ WBK

Chciała zapłacić za dwa bilety. Biletomat naliczył ich 551. Absurdalna historia

Jesteś klientem banku BZ WBK? Uważaj na te przelewy!

Możliwe utrudnienia w działaniu systemów bankowych Raiffeisen Polbank w dniu 25 maja

Klienci Raiffeisen Polbank utrudnienia napotkają już jutro, 25 maja. Planowane prace informatyczne mogą spowodować przerwy w dostępie do serwisu bankowości internetowej R-online, aplikacji Mobliny Portfel oraz Mobilny Bank.

Planowana przerwa techniczna dla serwisu internetowego BGŻ BNP Paribas już 24 maja

Choć planowana przerwa techniczna potrwa tylko godzinę, od 22:00 do 23:00, klienci BGŻ BNP Paribas na przerwę w dostępie do serwisu internetowego banku muszą przygotować się już dzisiaj, 24 maja.

MAMY TEŻ DLA CIEBIE:

3 polskie banki znajdują się w czołówce cyfrowej rewolucji w Europie

Jak za 10 lat mogą wyglądać banki?

Katowice modernizują sieć parkomatów. Będzie można płacić zbliżeniowo

Czym jest blockchain i jak tę technologię mogą wykorzystać banki?

Millenium Bank zapowiada przerwę techniczną na niedzielę 27 maja

Klientom Millenium Banku radzimy załatwić zaległe płatności jeszcze przed rozpoczęciem weekendu. System Millenet, aplikacja mobilna, płatności internetowe, BLIK, wpłaty i wypłaty kartami będą niedostępne w niedzielę 27 maja, od 01:00 do 04:00.

Masz konto w PKO Banku Polskim? 24 maja rozpoczynają prace modernizacyjne

Przerwa techniczna czeka też klientów PKO Banku Polskiego. W związku z planowanymi pracami informatycznymi od godziny 23:00 w czwartek (24.05) do godziny 00:15 w piątek (25.05) nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.

W czasie przerwy działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.
Wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą obsługiwane bez zakłóceń, z wyjątkiem płatności internetowych z włączoną usługą 3D Secure.

Klienci mBanku w nocy z 27 na 28 maja nie zapłacą kartą

Kolejne utrudnienia czekają klientów mBanku. Wciąż trwają kolejne prace nad nowym serwisem transakcyjnym banku. W związku z pracami modernizacyjnymi w nocy z 27 na 28 maja (z soboty na niedzielę), w godzinach 02:00–06:30 nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: UWAGA na fałszywe potwierdzenia przelewów z mBanku

W godzinach 02:00–06:30 nie będą też mogli zalogować się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej, a pomiędzy 01.30 a 07.00 zablokowana zostanie możliwość złożenia wniosku.

RadioZET.pl/AG