Zamknij

Beyond X: Niespodzianka na 10 urodziny Samsunga. Nowy flagowiec będzie wyposażony w aż 6 aparatów!

Redakcja
22.11.2018 21:35
Beyond X: Niespodzianka na 10 urodziny Samsunga. Nowy flagowiec będzie wyposażony w aż 6 aparatów!
fot. YouTube

Samsung powoli odkrywa karty i zdradza więcej szczegółów na temat swojej nowej linii smartfonów Galaxy S10. Według nowych doniesień na swoje 10 urodziny producent szykuje też jeszcze jedną niespodziankę. Samsung Beyond X ma nie tylko obsługiwać łączność 5G ale też zostać wyposażony w aż 6 aparatów!

Samsung Beyond X: nowość z serii smartfonów Galaxy S10

Według doniesień Wall Street Journal tajemniczy model ochrzczony "Beyond X" ma być nie tylko najdroższym i najbardziej wydajnym flagowcem marki z nowej serii smartfonów Galaxy S10 (planowana jest premiera 3 regularnych modeli z serii) ale też jako pierwszy zostać wyposażony w aż 6 obiektywów aparatu. Beyond X ma także obsługiwać łączność 5G, testowaną już w Europie. Testy sieci 5G, która ma być nawet do 100 razy szybsza od łączności 4G mają też szansę niedługo rozpocząć się w Polsce. 

Zobacz także

Co jeszcze wiadomo na temat Beyond X? O ile pogłoski się potwierdzą, model ma zostać wyposażony w podobną konstrukcję, co Samsung Galaxy A9, pierwszy model marki z poczwórnym aparatem.

Zobacz także

Oznacza to, że dwa obiektywy zostaną umieszczone z przodu, a cztery z tyłu. Poza głównym, podwójnym obiektywem telefon miałby także posiadać teleobiektyw, szerokokątny obiektyw oraz obiektyw głębi. Samsung na razie nie potwierdził oficjalnie tych informacji, jednak ostatnio marka lubi zaskakiwać. Jeszcze niedawno zszokowali wszystkich, prezentując podczas konferencji dla developerów swój pierwszy model smartfona ze składanym ekranem, który ma zostać podobno nazwany Galaxy F. 

Zobacz także

Samsung Beyond X: kiedy premiera?

Sugerowany rozmiar wyświetlacza Beyond X, czyli 6,7-calowy ekran zaprzecza poprzednim informacjom, według których największy smartfon z nowej serii Galaxy S10 miał zostać wyposażony w 6,4-calowy ekran. To jednak wciąż tylko nieoficjalne spekulacje - kiedy dowiemy się czegoś więcej o intrygującym modelu przygotowywanym na dziesięciolecie marki? Premiery nowej serii smartfonów Galaxy S10 możemy się spodziewać w okolicach lutego 2019 roku, jednak na Beyond X pewnie poczekamy znacznie dłużej. Główną przeszkodą dla szybkiego wypuszczenia nowości na rynek ma być przede wszystkim brak odpowiednio rozwiniętej infrastruktury dla sieci 5G.

RadioZET.pl/źródło:WallStreetJournal;TheVerge;Chip.pl/AG

Zobacz także