Zamknij

Blikomania 2019: do wygrania nawet 100 tys. zł. Jak wziąć udział w kolejnej edycji loterii? [DATY;NAGRODY]

Aleksandra Grzegrzółka
19.03.2019 14:50
Blikomania 2019: do wygrania nawet 100 tys. zł. Jak wziąć udział w kolejnej edycji loterii? [DATY;NAGRODY]
fot. Blikomania

Kolejna edycja loterii „Blikomania” elektryzuje Polaków. Nic dziwnego – wygrać można nawet 100 tys. złotych! Co byście zrobili z taką nagrodą? Wasze zgłoszenia Polski Standard Płatności będzie przyjmował do 21 sierpnia 2019 roku, jednak warto już teraz sprawdzić, co możecie zrobić, aby zapewnić sobie szansę na wygraną! Tłumaczymy zasady loterii.

Blikomania: jak wziąć udział w loterii?

Loteria trwa od 18 marca do 17 października 2019 roku, zgłoszenia będą jednak przyjmowane tylko do 21 sierpnia 2019 roku. Tym bardziej warto się pośpieszyć, zwłaszcza że loteria organizowana przez Polski Standard Płatności cieszy się olbrzymim zainteresowaniem Polaków. Trudno się dziwić – do wygrania jest nawet 100 tys. złotych! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii? Musicie najpierw odwiedzić jej oficjalną stronę:

Tam znajdziecie formularz, który należy wypełnić. Organizatorzy proszą w nim o podanie takich danych jak numer PESEL, imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Na koniec musimy również wybrać aplikację mobilną banku, z której korzystamy na co dzień. Kiedy już potwierdzimy chęć naszego uczestnictwa w loterii, będzie w niej rejestrowana każda płatność, jakiej dokonamy za pośrednictwem BLIK-a. Uwzględnione zostaną zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, jak i skorzystanie z niego przy wypłacie i wpłacie pieniędzy w bankomatach, a także przelanie za jego pomocą środków na numer telefonu. 

Blikomania 2019: nagrody

W loterii można będzie wygrać 7379 nagród dziennych w wysokości 100 złotych każda, 157 nagród dziennych w kwocie 1000 złotych każda i jedną nagrodę główną 100 tysięcy złotych (organizator pokrywa należny podatek, który trzeba zapłacić). Nagrodę można wypłacić w bankomatach PKO BP, ING Banku Śląskiego, Banku Millenium, Santander Banku, BGŻ BNP Paribas, Euronet, Planet Cash i Banku BPS. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Blikomania 2019: terminy

Losowanie nagród odbędzie się zgodnie z załączonym w regulaminie kalendarzem. Pierwsze zaplanowano na 25 marca 2019 roku, a ostatnie na 22 sierpnia 2019 roku (łącznie ma być ich 22). Pierwsze wylosowane zgłoszenie z danego dnia nagradzane jest tysiącem złotych, natomiast kolejnych 47 kwotą 100 złotych każde. Podczas ostatniego wyłoniony zostanie też laureat nagrody głównej, czyli 100 tys. złotych! Dajcie znać, na co najchętniej przeznaczylibyście taką sumę.

Zagłosuj

Na co przeznaczylibyście nagrodę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:Tabletowo.pl;Blikomania/AG