Zamknij

Facebook Messenger się zmienia. Nowa wersja pojawiła się już dla wybranych użytkowników!

Redakcja
28.09.2018 18:41
Facebook Messenger się zmienia. Nowa wersja pojawiła się już dla wybranych użytkowników!
fot. Shutterstock

Nową wersję Messengera Facebook zapowiedział już podczas konferencji F8. Teraz nowa wersja zaczęła pojawiać się już u wybranych użytkowników! Co się zmieniło?

Nowy Facebook Messenger

Zgodnie z początkowymi zapowiedziami nowa, odświeżona wersja popularnego Messengera miała pojawić się już kilka miesięcy temu.

Jednak dopiero teraz gigant społecznościowy zaczyna powoli wdrażać program pilotażowy nowej wersji, która jest już dostępna u wybranych użytkowników. Jeden z nich podzielił się w sieci zrzutami ekranu ze smartfona, na których możemy podejrzeć, jak wygląda nowa odsłona komunikatora. 

Jak widać, zmieni się przede wszystkim interfejs usługi. Na górę ekranu przeniesiono przyciski kamery oraz nowej wiadomości. U dołu pojawiły się nowe, estetyczne trzy ikony. Inaczej wyglądają również same okna konwersacji.

Zobacz także

Zobacz także

Facebook Messenger: co nowego?

Na przedstawionych zrzutach ekranu nie widać za to zapowiadanego wcześniej trybu ciemnego. Stąd też pojawiły się spekulacje, że albo finalnie zrezygnowano z tej opcji, albo pojawi się ona dopiero wtedy, kiedy już wszyscy użytkownicy będa mogli zaktualizować aplikację do jej najnowszej wersji. 

Również polscy użytkownicy zaczęli donosić o pojawiających się u nich powiadomieniach o aktywacji nowej wersji, jednak po ponownym włączeniu komunikatora nie widać u nich powyższych zmian. Możliwe więc, że na nową wersję Messengera będziemy musieli wszyscy poczekać trochę dłużej, niż przewidywano. 

RadioZET.pl/źródło:AndroidPolice,KomputerŚwiat/AG

Zobacz także

Zobacz także