Zamknij

Facebook przeprasza reklamodawców za awarię. Sprawdźcie, czy należy wam się zwrot kosztów [TŁUMACZYMY]

Aleksandra Grzegrzółka
15.03.2019 17:48
Facebook przeprasza reklamodawców za awarię. Sprawdźcie, czy należy wam się zwrot kosztów [TŁUMACZYMY]
fot. Shutterstock

Facebook wyjaśnił przyczyny ostatniej olbrzymiej awarii platformy. Wy też mieliście problem z publikacją postów? Niestety, szczególnie ucierpieli administratorzy fanpage'y, a zwłaszcza ci, którym w trakcie awarii nie działały wykupione wcześniej reklamy. Wam również pobrano środki z karty, jednak nie emitowano reklam? Sprawdźcie, czy obejmie was planowany zwrot kosztów.

Facebook zwróci koszty reklamodawcom?

Takie są wstępne deklaracje giganta społecznościowego, który wreszcie wyjawił przyczyny ostatniej dużej awarii serwisu. W trakcie jej trwania użytkownicy mieli problem z wyświetlaniem wiadomości i ich wysyłaniem, a także przede wszystkim publikacją postów. Kłopoty dotknęły też reklamodawców. Choć nadal pobierano za nie środki z podpiętych do konta w Menedżerze Reklam kart płatniczych, opłaconych reklam wcale nie wyemitowano. Dobrze, że chociaż tym razem Facebook otwarcie przyznaje się do winy...

Rozlicz PIT z Fundacją Radia ZET

Zobacz także

Facebook przeprasza za awarię

Trwającą ponad dobę awarię spowodował błąd komunikacji serwera, za co przeproszono użytkowników. "Zdajemy sobie sprawę z problemów z korzystaniem z naszego serwisu, jakie spotkały naszych użytkowników. Spowodowały ją błędy podczas zmian konfiguracji naszych serwerów. Staramy się jak najszybciej przywrócić prawidłowe działanie wszystkich funkcji, główny problem został już przez nas rozwiązany. Chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować za cierpliwość i przeprosić za napotkane trudności" - czytamy w oficjalnych przeprosinach, zamieszczonych na Twitterze. Teraz pozostaje tylko czekać na finalną decyzję w sprawie zwrotu kosztów za wykupione w trakcie awarii reklamy, których nie wyświetlono. Jeśli i was dotyczy ten problem, koniecznie go zgłoście! 

Zagłosuj

Czy wam też nie wyświetliły się wykupione podczas awarii reklamy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:KomputerŚwiat;SocialMediaToday/AG

Zobacz także