Zamknij

Facebook: trwają testy funkcji kasowania wysłanych wiadomości

Redakcja
08.11.2018 14:50
Facebook: trwają testy funkcji kasowania wysłanych wiadomości
fot. Shuterstock

Dla użytkowników nowej wersji Messengera na iOS pojawiła się już testowa funkcja „unsend”, która pozwoli kasować już wysłane wiadomości. Nowa opcja już niedługo ma być dostępna dla wszystkich posiadaczy konta na Facebooku!

Facebook pozwoli kasować wysłane wiadomości

Zapowiadana funkcja już niedługo będzie dostępna dla wszystkich użytkowników nowej wersji Messengera. Wiadomość o nadchodzącej opcji „unsend” na razie pojawiła się u posiadaczy iPhone'ów. Aby przemyśleć, czy wysłana wiadomość to jednak naprawdę ta, którą chcemy wysłać, będziemy mieć 10 minut. Po tym czasie usunięcie wysłanej wiadomości przestanie być możliwe. To znacznie krócej niż godzina, jaką daje nam WhatsApp, a jednak na nową funkcję czeka wielu użytkowników!

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Facebook da nam 10 minut na decyzję, czy chcemy usunąć wysłaną wiadomość

Zapowiedź nadchodzącej nowej funkcji dla użytkowników systemu iOS oznacza z pewnością pojawienie się jej także dla tych, którzy na swoich telefonach korzystają z systemu Android. Niestety na razie brak jeszcze oficjalnego terminu, po którym nowa opcja będzie dostępna dla wszystkich. Pierwsze testy to jednak jasny sygnał, że premiera nowej funkcji zbliża się coraz większymi krokami! Przypomnijmy, że projekt został zapowiedziany w ramach odpowiedzi na żywiołowe reakcje użytkowników giganta społecznościowego na fakt tego, że Facebook już od dawna po cichu kasował wysyłane przez Marka Zuckerberga wiadomości. Tłumaczono to kwestiami bezpieczeństwa poufnych danych wewnętrznych firmy, jednak przy okazji wydało się, że taką opcję serwis zdążył opracować już dawno. Wygląda na to, że niedługo te same uprawnienia, jakie posiada CEO Facebooka, będziemy mieć wszyscy.

RadioZET.pl/źródło:TheVerge/AG

Zobacz także

Zobacz także