Zamknij

Futurystyczny patent Samsunga. Gamingowy smartfon będzie się składać [ZDJĘCIA]

Redakcja
31.01.2019 23:06
Samsung
fot. Shutterstock

Nowy patent Samsunga zaskakuje pomysłowością. Smartfon przeznaczony specjalnie do gier ma się składać! Zostanie wyposażony w miniaturowego gamepada, a także dwa wyświetlacze. Zobaczcie sami, jak wygląda futurystyczny projekt. Co jeszcze o nim wiemy i kiedy może powstać? Premiera nowego smartfona producenta ze składanym ekranem, Galaxy F coraz bliżej!

Nowy patent Samsunga: gamingowy smartfon

Im bliżej premiery składanego smartfona Samsunga, zapowiadanej na marzec 2019 roku, tym bardziej rosną oczekiwania co do nowego modelu. Galaxy F zapewne wyznaczy nowe trendy na rynku, ale to ostatni patent producenta najlepiej sugeruje, w jaką stronę może skierować się tym razem marka. Gamingowy smartfon ze składanym ekranem to na razie dosyć mocno owiany tajemnicą projekt - choć sam patent nie gwarantuje, że zostanie zrealizowany, towarzyszące zgłoszeniu rysunki techniczne już zelektryzowały użytkowników. 

samung
fot. Let's Go Digital/ Samsung

Zobacz także

Zobacz także

Samsung: smartfon ze składanym ekranem

Charakterystyczne przyciski na krawędzi smartfona z zewnętrznym wyświetlaczem i drugim, składanym ekranem tworzą ciekawą, pokazaną na wizualizacjach stworzonych na podstawie patentu całość, którą na pewno nie pogardziłby niejeden zapalony fan gier mobilnych. 

samsung-foldable-gaming-smartphone-1024x639
fot. Let's Go Digital/ Samsung

Wykonał je zespół serwisu Let's Go Digital, chcąc przybliżyć użytkownikom perspektywę, jaką rysuje przed nami Samsung.

foldable-gaming-smartphone-1024x697
fot. Let's Go Digital/ Samsung

Jak już wiadomo, jednym z największych wyzwań stojących przed producentami smartfonów jest trwałość składanych wyświetlaczy. Ich odporność już niedługo zaczną sprawdzać w praktyce właściciele Galaxy F. Spodziewamy się, że testy pozwolą marce na dalsze doskonalenie tego typu modeli i patentowana nowość jednak powstanie. Wygląda obiecująco! 

RadioZET.pl/źródło:Let'sGoDigital;KomputerŚwiat/AG

Zobacz także

Zobacz także