Zamknij

Gadu-Gadu wraca. Będzie losować nam rozmówców [SONDA]

Redakcja
15.02.2019 17:08
Gadu-Gadu wraca. Będzie losować nam rozmówców [SONDA]
fot. YouTube

Kto pamięta jeszcze czasy niekończących się rozmów i statusów na Gadu-Gadu, tego pewnie zainteresuje wielki powrót komunikatora GG. Nowa wersja najpopularniejszego niegdyś w Polsce komunikatora internetowego ma zostać uzupełniona nie tylko o nową szatę graficzną ale i takie funkcjonalności, jak możliwość losowania rozmówcy. Nowy Tinder, Messenger czy może narzędzie do szybkich przelewów bezgotówkowych? Nowy właściciel GG to spółka działająca w obszarze fintech.

Gadu-Gadu wraca do Polski

Pamiętacie jeszcze charakterystyczny dźwięk przychodzących na Gadu-Gadu wiadomości? Komunikator internetowy, od którego wielu z naszych czytelników pewnie rozpoczynało swoje przygody z siecią ma wrócić do Polski już jako komunikator GG, należący obecnie do spółki England.pl. specjalizującej się w usługach z sektora fintech. To pozwala przypuszczać, że wśród nowych, dodanych do komunikatora funkcjonalności mogą się pojawić i takie jak szybkie przelewy bezgotówkowe. Na razie jednak firma stawia na podkreślenie randkowego potencjału swojego produktu, dumnie prezentując opcję losowego wybierania rozmówcy. Najwyraźniej marketing "na Tindera" ma najszybciej przyciągnąć użytkowników do nowej wersji Gadu-Gadu. Kampania #poGGadajmy właśnie ruszyła.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Komunikator GG: co nowego?

Na dobrze znanych melodyjkach gra na nostalgię się jednak kończy. Komunikator został odświeżony dzięki nowej szacie graficznej i funkcjonalnościom, które mają pozwolić GG dogonić rynkową konkurencję. Utworzony zostanie również "blog lifestyle'owy", dzięki któremu użytkownicy będą mogli na bieżąco śledzić nowości w aplikacji i mediach społecznościowych. "Chcemy promować nie tylko sam komunikator, lecz także ideę komunikacji jako takiej. A dziś ta odbywa się w dużej mierze online. I nic w tym złego – wymiana myśli przesyłanych w wiadomościach tekstowych pomaga ludziom poznać się wzajemnie, poznać swoje potrzeby, oczekiwania, światopogląd. Wiadomości tekstowe pomagają okazać innym wsparcie i zainteresowanie. Ułatwiają to dodatki do tekstu: emotikony, gify (które niedawno wprowadziliśmy), możliwość wysyłania zdjęć. Uważamy, że dobra komunikacja to podstawa zdrowych relacji i sukcesu w biznesie. Świat będzie lepszym miejscem, gdy będziemy przykładać większą wagę do jej jakości: precyzyjności, otwartości, szczerości. Pragniemy mieć w tym swój udział, dlatego chcemy przywrócić popularność, jaką GG miało przed laty" - tłumaczą nowi właściciele GG. Nowością ma być także szyfrowanie rozmów, dzięki czemu użytkownicy mają mieć większą pewność, że ich dane oraz treść prywatnej korespondencji są bezpieczne, w porównaniu do takich gigantów jak np. Messenger. To zapewne nie wszystkie dodatki, jakich możemy się spodziewać, jednak na razie England.pl nie zamierza jeszcze odkrywać wszystkich kart. Będziecie korzystać? 

Zagłosuj

Będziecie korzystać z nowej wersji Gadu-Gadu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:WirtualneMedia;AntyWeb;Spider'sWeb/AG

Zobacz także

Zobacz także