Zamknij

Już 6 milionów osób zamieniło papierosy na IQOS. Sprawdźcie, dlaczego możecie być następni

Redakcja
17.12.2018 14:14
Już 6 milionów osób zamieniło papierosy na IQOS. Sprawdźcie, dlaczego możecie być następni
fot. Shutterstock

Jakoś nie możecie się przekonać do zamiany paczki papierosów na system podgrzewania tytoniu? Błąd! Philip Morris właśnie wprowadza na rynek nowe linie podgrzewaczy tytoniu, w których zakochają się nawet najbardziej zagorzali palacze. IQOS 3 i IQOS 3 Multi opracowano z myślą o wygodzie użytkowników, biorąc pod uwagę opinie konsumentów! Dzięki temu nowość jest lżejsza, nie wymaga długiego czasu ładowania i ma wydajną baterię. Od dawna myślicie o rzuceniu tradycyjnych papierosów? Teraz może być na to najlepszy moment.

Philip Morris z nową premierą na rynku: Poznajcie IQOS 3 i IQOS 3 Multi

Od dawna planujecie rozstać się z nałogiem nikotynowym, ale jakoś nigdy nie udaje się wam za to skutecznie zabrać? Podgrzewacze tytoniu to dobra alternatywa dla tych, którym ciężko pożegnać się z paczką papierosów. Słyszeliście jednak narzekanie znajomych na nieporęczny rozmiar czy zbyt małą wydajność baterii? Wśród opinii w internecie powtarzają się te, w których użytkownicy zwracają uwagę na zbyt długi czas ładowania? Mało zachęcające argumenty odeprzemy jednym, a właściwie dwoma, nowymi modelami Philipa Morrisa. Czym IQOS 3 i IQOS 3 Multi różnią się od poprzedników? Przy ich projektowaniu wzięto pod uwagę właśnie zdanie konsumentów, dzięki czemu udało się rozwiązać większość z mankamentów poprzednich modeli podgrzewaczy tytoniu nowej generacji. IQOS 3 charakteryzuje się np. nową konstrukcją, dzięki czemu urządzenie jest łatwiejsze w obsłudze, ma mniejsze wymiary, szybsze ładowanie, a także wydłużony czas pracy baterii.

IQOS 3_blue
fot.

Co więcej, aby zapewnić większą trwałość urządzenia, marka wyposażyła je w innowacyjny system ProtectPlus. IQOS 3 Multi to z kolei pozycja obowiązkowa dla tych, którzy korzystali jeszcze z pierwszej linii produktów IQOS, do której nawiązuje design nowego modelu. Kompaktowa budowa wyszczupliła podgrzewacz, sprawiając, że jest o wiele bardziej poręczny nawet przy częstym użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest także odpowiedź na skargi konsumentów, czyli możliwość 10-krotnego korzystania z urządzenia bez konieczności jego ładowania. To się przyda!

Zobacz także

Zobacz także

Rzuć palenie, póki jeszcze możesz!

Szacuje się, że około 75% palaczy, którzy próbują rzucić swój nałóg, niestety szybko do niego wraca. A z każdą próbą jest coraz trudniej... Tymczasem palenie tytoniu może podwyższyć ryzyko zachorowania na raka nawet o 40%. Aż 90% zachorowań na raka płuca spowodowanych jest właśnie paleniem tytoniu. Większość badań pokazuje, że ponad połowa palaczy chciałaby zerwać z nałogiem. Niestety udaje się to tylko niewielkiej części z nich. Wielu z tych, którzy pokonali przywiązanie do nikotyny, twierdzi, że nie udałoby się to bez pomocnych narzędzi, takich jak podgrzewacze tytoniu. A tu niepodzielnie króluje linia produktów IQOS. W skali globalnej liczba palaczy, którzy zrezygnowali z papierosów na rzecz IQOS, wynosi już prawie 6 milionów. Każdego dnia ok. 10 tys. kolejnych palaczy rezygnuje z papierosów na rzecz IQOS. Celem producenta jest stałe zwiększanie liczby osób, które zamiast tradycyjnych papierosów wybiorą bezpieczniejsze dla zdrowia i środowiska rozwiązanie, tak aby pomóc uczynić świat miejscem bez dymu. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że produkt powstawał przy pomocy polskich naukowców oraz inżynierów. „Cieszę się, że nowa generacja produktów, o potencjalnie mniejszej szkodliwości w porównaniu z papierosami, wchodzi na polski rynek. Istotny wkład w opracowanie tych nowatorskich produktów i badania dotyczące ich wpływu na zdrowie mieli polscy naukowcy i inżynierowie. Zaawansowane badania nad IQOS były prowadzone przez polskich naukowców, a linie technologiczne były robione przez polskie małe i średnie firmy. Stworzenie IQOS to zasługa również Polek i Polaków, sprawujących kluczowe funkcje w globalnych strukturach naszej firmy” – tłumaczył Michał Mierzejewski, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie, który podkreślał również to, jak ważne dla marki przy tworzeniu produktów były wasze opinie.

IQOS 3 IQOS 3 Multi_gold
fot.

Zobacz także

Zobacz także

Czy produkty IQOS są rzeczywiście zdrowsze od papierosów? 

Nikt nie lubi czuć się niepewnie, dlatego skuteczność produktów IQOS przy rzucaniu palenia oraz stosowaniu ich w ramach alternatywy dla papierosów sprawdzono na drodze licznych badań naukowych. Linia powstała po blisko 10 latach testów w zakresie potencjalnie mniej szkodliwych produktów alternatywnych dla papierosów. Program oceny naukowej PMI został opracowany zgodnie z powszechnie uznanymi praktykami w branży farmaceutycznej oraz wytycznymi Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) w zakresie wyrobów tytoniowych o zmodyfikowanym ryzyku (MRTP). Badania PMI są na zaawansowanym etapie i jasno wskazują, że całkowite przestawienie się na IQOS potencjalnie ogranicza ryzyko dla zdrowia związane z kontynuacją palenia papierosów. Uwaga, nie oznacza to jednak, że nie ma żadnego ryzyka związanego ze stosowaniem podgrzewaczy tytoniu! Producentowi zależy, aby konsumenci byli tego w pełni świadomi. Jak działa technologia IQOS? Produkt podgrzewa tytoń bez spalania go w temperaturze ok. 300°C, wytwarzając aerozol zawierający nikotynę, który ma średnio o 90% - 95% niższe poziomy szkodliwych substancji – poza nikotyną – niż dym papierosowy . Ponadto, IQOS nie wytwarza dymu ani popiołu, lecz aerozol, który ma mniej intensywny zapach niż dym z tradycyjnych papierosów. Myślicie, że to znów tylko czcze obietnice marki? Philip Morris nie ograniczył się jedynie do własnych ośrodków badawczych w tym względzie. Innowacyjne badania nad mniejszą szkodliwością nowych wyrobów tytoniowych w porównaniu do papierosów są prowadzone przez największe ośrodki naukowo-badawcze na świecie od wielu lat. Do tej pory opublikowano kilkanaście niezależnych, recenzowanych badań lub raportów rządowych na temat IQOS, a większość z tych badań ma wyniki zgodne z wynikami uzyskanymi przez PMI. Badania nad IQOS były prowadzone również w Polsce, w Ośrodku Badań Klinicznych w Kajetanach oraz Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, gdzie naukowcy zrealizowali nowatorskie w skali świata badanie wpływu aerozolu wytwarzanego przez IQOS na mitochondria komórek nabłonka oskrzeli. Wyniki może i nie obiecują cudów, ale niepodważalnie powinny przekonać nas przynajmniej do wypróbowania nowych produktów IQOS. W końcu i tak kiedyś trzeba będzie wreszcie rzucić palenie.

Nowe urządzenia dostępne będą w cenie rekomendowanej 480 złotych (IQOS 3) oraz 420 złotych (IQOS 3 Multi). Zamówienia można składać od 29 listopada 2018 roku na stronie www.iqos.pl. Produkt będzie przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich osób palących.

RadioZET.pl/AG

Zobacz także