Zamknij

KFC wypuszcza świecę o zapachu...sosu z tłuszczu od kurczaka. Skusilibyście się?

Redakcja
22.01.2019 15:59
KFC wypuszcza świecę o zapachu...sosu z tłuszczu od kurczaka. Skusilibyście się?
fot. KFC mat. prasowe

Nietypowe pomysły na promocję to specjalność działu marketingu KFC. Po ubiegłorocznej specjalnej edycji świątecznej świeczki o jakże kuszącym zapachu kurczaka tym razem mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą zakosztować, jak pachnie charakterystyczny sosik z tłuszczu od mięsa. Nawet palców nie trzeba będzie lizać.

Świeca o zapachu kurczaka

To już kolejny raz, kiedy sieć fast-foodów KFC decyduje się na dosyć nietypową formę promocji. Limitowana edycja wyjątkowych świec zapachowych, dzięki którym brytyjskie mieszkania wypełnią się charakterystycznym zapachem słonego tłuszczyku jest już dostępna w wybranych restauracjach. Nie, nie żartujemy.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

KFC wprowadza świece zapachowe 

Cóż, po co wydawać fortunę na świece Diptyque, czy też wybierać się w kolejną podróż do najbliższej IKEI, kiedy można dodać chłodnym wieczorom równie dużo uroku, nadając im nutę pieczonego mięsa...Zdziwilibyście się zresztą, jak dużym zainteresowaniem cieszą się świece. Niestety, w Polsce raczej nie mamy się co ich spodziewać. Natomiast ci, którzy na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii, powinni się pośpieszyć. Świeczek wyprodukowano zaledwie 230 i coś czujemy, że rozejdą się jak świeże kurczaczki. Jeśli więc macie ochotę znaleźć się w elitarnym gronie ich posiadaczy, zajrzyjcie na stronę organizowanego przez sieć restauracji konkursu. 

RadioZET.pl/źródło:Insider;HypeBeast/AG

Zobacz także