Zamknij

Kamerka GoPro na...penisa. Najbardziej absurdalny gadżet roku? [WIDEO]

Aleksandra Grzegrzółka
13.03.2019 16:59
go pro
fot. Shutterstock

Jeśli myśleliście, że w internecie widzieliście już wszystko,  to oznacza, że jeszcze nie oglądaliście reklamy nowego najmniej potrzebnego wam w życiu gadżetu. The Cock Cam, bo o tym mowa, to kamerka GoPro, ale przeznaczona do nakładania na penisa. Brzmi absurdalnie? Po obejrzeniu tych spotów promocyjnych możecie być bardziej skłonni użyć zupełnie innego słowa... Duża porcja śmiechu gwarantowana! Produkt jest oczywiście dostępny w stałej sprzedaży.

The Cock Cam: nakładka na penisa z kamerką GoPro

Kamerki GoPro w akcji nieco mniej sportowo-wyczynowej niż zwykle widywaliśmy już nie raz. Wykorzystywano je m.in. do kręcenia filmów nagrywanych z perspektywy zwierząt. Wielokrotnie pomagały również zbierać dane do projektów naukowych, lub kręcić zapierające dech w piersiach górskie panoramy. Niestety, tym razem komuś przyszedł do głowy zupełnie inny sposób na to, jak można wykorzystać możliwości kamerki. Już nakładki na penisa uważaliście za zbyt dużą ekstrawagancję? Aż boimy się spytać, co pomyślicie o takiej wyposażonej dodatkowo w kamerkę GoPro. Nie, nie żartujemy.

Pierwszy spot nietypowej kamerki, jaki można znaleźć w sieci jest nieco zaskakujący. Po kilkunastu sekundach urzekających pejzaży i inspirujących cytatów w rodzaju "rób to, co kochasz" (musimy przyznać, w tym kontekście brzmi to odrobinę niepokojąco) dochodzimy jednak do "dyndającego" sedna. Nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy.

Zobacz także

Zobacz także

Kamerka GoPro na penisa? Ktoś tu miał niezłą fantazję

Poszukiwacze mocnych wrażeń mają nie być zawiedzeni. Kamerka ma pozwolić "dodać pikanterii waszym erotycznym filmom z sypialni, pozwalając na nagrywanie ich z zupełnie innej perspektywy". W to akurat nie wątpimy. Inspiracja dla oryginalnego gadżetu? Wideo nakręcone z pomocą GoPro, przytwierdzonego do grzbietu psa. Poniżej prezentujemy przykład tego, co zapoczątkowało absurdalny projekt. 

Teraz wyobraźcie sobie, że zamiast psa w głównej roli występuje męskie przyrodzenie. Wciąż jakoś tego nie widzicie? Twórcy Cock Cam służą pomocą, czyli kolejnym spotem reklamowym, tym razem nieco bardziej dosłownym od poprzedniego.

Zobacz także

Kamerkę łatwo zhakować

Brytyjska firma Julz, specjalizująca się w produkcji seks-zabawek, która stoi za nietypowym projektem upiera się, że właśnie takiego gadżetu erotycznego brakowało na rynku. Tego nikt może i by nawet nie podważał, za to eksperci zdążyli już zaalarmować potencjalnych nabywców w sprawie bezpieczeństwa nagrywanych za pomocą kamerki treści. GoPro jest sparowana z aplikacją mobilną, którą podobno można zhakować dziecinnie łatwo, tymczasem tego typu nagrania mogą już posłużyć do wyjątkowo mało zabawnego szantażu czy kompromitacji ich autora. Bezpieczeństwo danych to zresztą niejedyny mankament kamerki - jak możemy doczytać się na stronie producenta, przy długotrwałym używaniu urządzenie wykazuje tendencje do nagrzewania się, przez co może stać się "mniej komfortowe" w użytku. Miejmy nadzieję, że nikomu przynajmniej nic się nie stanie.

Zagłosuj

Skusilibyście się na taki gadżet?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:Motherboard;TheCockCamera.com/AG

Zobacz także