Zamknij

Katy Perry w reality show? To livestream z okazji premiery "Witness"

Redakcja
09.06.2017 09:17
Katy Perry w reality show? To livestream z okazji premiery "Witness"
fot. Katy Perry / kadr z livestreama

Katy Perry po 4 latach wydaje nową płytę "Witness". Z tej okazji przygotowano niecodzienną akcję promocyjną.

Poprzedni album wokalistki "PRISM" został wydany w 2013 roku. Po długiej przerwie Katy Perry wraca z nową płytą studyjną, a przy okazji dość unikalną akcją promującą to wydarzenie. Dzięki dobrodziejstwu internetu każdy ma okazję obejrzeć i porozmawiać z wokalistką na żywo za pośrednictwem YouTube Live.

k3

Katy Perry "Witness", czyli doświadcz Katy Perry i bądź świadkiem jej życia

W specjalnym studiu podczas pierwszego dnia transmisji odbyła się impreza z okazji premiery płyty "Witness" - Katy gościła różnych twórców, którzy przyczynili się do jej powstania i wygłupiała się przed kamerami. Odbył się również koncert na żywo z piosenkami z nowego albumu, który był jednocześnie odliczaniem do oficjalnej premiery albumu na całym świecie. 

katy2

Następnie, kiedy w Stanach Zjednoczonych zrobiło się już późno, postanowiła wrócić do swojego domu "obklejonego" kamerami niczym w Big Brotherze, przebrać się w piżamę i porozmawiać ze swoimi fanami za pośrednictwem czatu. Transmisja umożliwiała nawet zmianę kątów kamery, dzięki czemu fani mogli zobaczyć artystkę w różnych, czasem niekorzystnych pozach. Kamery śledziły ją po całym domu, więc mogliśmy oglądać nawet, jak Katy myje zęby i kładzie się spać.

k2

Teraz, kiedy czytacie ten artykuł, livestream mógł już się zakończyć, lecz piosenkarka zapowiedziała kolejne transmisje, które odbędą się w przeciągu weekendu. Będzie w nich gościła m.in. Gordona Ramsaya i Neila deGrasse Tysona.

Katy Perry "Witness" - cały album za darmo na YouTube

W ramach promocji nowej płyty "Witness" piosenkarka postanowiła również udostępnić wszystkie utwory wchodzące w jej skład na platformie YouTube.

Wszystkie 15 utworów z albumu dostępne jest również w platformach streamingowych jak Spotify i Apple Music.

Zagłosuj

Który z utworów na płycie "Witness" Katy Perry najbardziej Ci się podoba?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/AM