Zamknij

Kolejne utrudnienia w polskim banku. To już druga awaria w ciągu kilku dni

Redakcja
05.06.2018 12:18
Kolejne utrudnienia w polskim banku. To już druga awaria w ciągu kilku dni
fot. Pixabay

Kolejna awaria w jednym z najpopularniejszych polskich banków. Klienci nie mogą zalogować się na swoje konto, występują także utrudnienia w wypłatach z bankomatów.

Awaria w ING Bank Śląski

To już kolejna awaria w ciągu kilku ostatnich dni. Klienci ING Bank Śląski narzekają na brak dostępu do usług bankowości mobilnej i internetowej oraz trudności w wypłacaniu gotówki z bankomatów. Bank zapewnia, że wykonywanie przelewów nadal jest możliwe, jednak mocno je ograniczono. Lepiej więc przełożyć zaplanowane płatności na później. Nierzadko w takich sytuacjach potrafi dojść do omyłkowej duplikacji przelewu lub błędu w samym numerze konta.

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga, klienci mBanku! AWARIA powoduje błędy w przelewach

To już kolejna awaria

ING zapewnia również, że ich informatycy już pracują nad jak najszybszym naprawieniem usterki, na razie prosząc swoich klientów raz jeszcze o cierpliwość. Na potrzeby tych, którzy gotówki potrzebują natychmiast, udostępniono uproszczoną wersję systemu. W jej ramach możecie zlecić przelew zewnętrzny jednorazowo do 1000 zł (max. 3000 zł w ciągu dnia) i przelew wewnętrzny do 5000 zł (do 10 000 zł w ciągu dnia). Możecie też wypłacić gotówkę z innych bankomatów.

RadioZET.pl/AG