Zamknij

Konferencja IABM już za tydzień - ostani moment na rejestrację

Weronika Domoradzka
13.08.2019 11:09
Konferencja IABM już za tydzień - ostani moment na rejestrację
fot. Materiały prasowe

Znany jest już program trzeciej edycji konferencji IABM, która odbędzie się 13-14 listopada 2019 roku w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej

Pionierzy sektora automotive spotkają się jesienią podczas International Automotive Business Meeting.
Program International Automotive Business Meeting składa się z dwóch części: merytorycznej oraz networkingowej.

Część merytoryczna

 

Pierwszego dnia odbędzie się konferencja poruszająca tematykę światowych trendów w motoryzacji oraz podsumowanie aktualnego stanu wiedzy na temat e-mobility i ADAS na poziomie europejskim.
Prezentację na ten temat przedstawi min. Samuele Furfari z Komisji Europejskiej.  Następnie Anna Moretti z Uniwersytetu Ca’ Foscari w Wenecji opowie o  „Wpływ e-mobility na branżę motoryzacyjną”.
Podczas pierwszej sesji merytorycznej eksperci przedstawią swoje stanowisko na następujące tematy:

  • drogowa mapa elektryfikacji dla samochodów elektrycznych (Paweł Wideł, PSA)
  • globalne partnerstwa dla pojazdów elektrycznych (FCA)
  • łańcuchy dostaw dla pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej (HYUNDAI/KIA).

Część networkingowa

 

Tematem przewodnim drugiej sesji będą samochody autonomiczne  i przemysłowe innowacje.
Poruszane będą tematy takie jak:

  •  inwestycje zagraniczne w segmencie pojazdów elektrycznych i autonomicznych (Adam Małecki, PAiH)
  •  innowacyjne moduły do lekkich samochodów dostawczych (Rafał Olejnik, Fabryka Samochodów Elektrycznych)
  •  e-busy z podpodłogowymi akumulatorami
  •  usługi IT w pojazdach autonomicznych i ich możliwościach  (Jarosław Czaja, Autonomous Systems),
  •  rozwiązania z zakresu systemów zarządzania mobilnością i bezpieczeństwa danych w sektorze automotive (Tomasz Romaniuk, Dekra).

Sesję zakończy panel dyskusyjny z ekspertami z PAiH, FSE , Autonomous Systems, Nexteer Automotive oraz Dekra.

Do podsumowania konferencji zaproszeni zostali eksperci, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań oraz regulacji dla sektora automotive w Polsce:
Jakub Faryś, Prezes PZPM (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego), Marcin Korolec, Prezes FPPE (Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych), Maciej Mazu, CEO PSPA (Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych), Paweł Wideł, Wiceprezes Konfederacji Lewiatan, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych.

International Automotive Business Meeting 2019 poprowadzi znany dziennikarz i ekspert motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski, który wprowadzi uczestników w poszczególne tematy dyskusji oraz tematykę prezentacji.

Wieczorem uczestnicy będą mieli okazję do networkingu podczas Aperitivo Italiano i Gala Party.

Drugi dzień konferencji tradycyjnie już nakierowany będzie na budowanie relacji biznesowych i poszerzanie sieci kontaktów branżowych. Udział w sesjach Speed Business Mixer daje możliwość wymiany biznesowych doświadczeń oraz przedstawienia innym gościom  swojej firmy.

Dla zainteresowanych istnieje także możliwość umówienia indywidualnych spotkań za pomocą specjalnej platformy networkingowej, dostępnej dla uczestników po zarejestrowaniu się na wydarzenie.

Szczegółowy program i rejestracja: www.iabmevent.com

 

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.