Zamknij

Kup smartfona dostaniesz gratis konsolę z grami. Ciekawa ofera na Xperię XZ2

Redakcja
13.03.2018 09:02
Sony (na zdjęciu Xperia XZ2)
fot. Sony (na zdjęciu Xperia XZ2)

Sony stara się walczyć o klientów. Najnowszy smartfon w portfolio urządzeń mobilnych - Xperia XZ2 dostępna jest w polskiej przedsprzedaży w naprawdę atrakcyjnym pakiecie.

Xperia XZ2 to jeden z lepszych tegorocznych flagowców, który przez wiele osób może być porównywany do Samsunga Galaxy S9 - a przy pewnych funkcjach nawet przewyższa rozwiązanie Koreańczyków.

Xperia XZ2 posiada najmocniejszy układ na rynku - Snapdragona 845, a do tego wyposażona jest w 4 GB pamięci RAM. Wyróżniającym elementem smartfona jest spory ekran o przekątnej 5,7 cala, który zajmuje niemalże całą przednią powierzchnię urządzenia, dzięki wykorzystaniu panelu o proporcjach 18:9 (rozdzielczość 2160 na 1080 pikseli).

Sony reklamuje swoje urządzenie naprawdę solidną optyką aparatu. 19 megapikselowa matryca wspomaga nagrywanie wideo w 4K i to z HDR-em! Dzięki wsparciu dla tego standardu obrazu we wbudowanym ekranie, od razu będziemy mogli podejrzeć wysoką jakość nagranych materiałów. Ponadto Xperia XZ2 wspiera nagrywanie w trybie super slow motion przy 960 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p (dla porównania Galaxy S9 potrafi tego dokonać jedynie przy rozdzielczości 720p i dla krótkiego fragmentu nagrania).

xperia xz2
fot. Sony

Klienci, którzy już teraz zdecydują się na zamówienie Xperii XZ2 mogą liczyć na nie lada prezent od Sony. Kupując urządzenie w specjalnym przedsprzedażonym zestawie, dostępnym u wybranych partnerów za 3599 złotych, można dostać do urządzenia dodatkowo konsolę PlayStation 4 w wersji Slim (500 GB) wraz  z trzema grami z serii PlayLink. Promocja trwa do 6 kwietnia, a jej nakład jest ograniczony, więc zainteresowani powinni się spieszyć.

RadioZet.pl/AM