Zamknij

Co wyjdzie z połączenia kangura i paralotni? Nowy viral [WIDEO]

Aleksandra Grzegrzółka
12.03.2019 12:30
kangur
fot. Shutterstock

Zabawne wideo, na którym nagrano wybryki kangura najwidoczniej mocno poruszonego widokiem paralotni, ma już prawie milion wyświetleń. Wrzucono je dopiero kilka dni temu. Co tak zainteresowało użytkowników w nowym viralu? Powiemy krótko – to trzeba zobaczyć samemu. Uśmiech gwarantowany!

Viral z kangurem rozbawi was do łez

Ponad 885 tys. wyświetleń mówi samo za siebie. Zamieszczone na YouTube 8 marca 2019 roku zabawne wideo podbija platformę. Co tak zainteresowało użytkowników? Nagranie przedstawia turbulencyjne lądowanie śmiałka, który najwidoczniej nie przewidział żywiołowej reakcji kangura na widok paralotni.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Wideo ma już prawie milion wyświetleń

„Szybowałem na paralotni w okolicach Canberry już od ponad dwóch godzin i chciałem już wylądować. Nie zwróciłem przy tym uwagi na to, że w miejscu, które wybrałem, znajduje się uroczy kangur. Kiedy już dostrzegłem, jak się zbliża, żartobliwie zawołałem zwierzaka, ten jednak musiał się wystraszyć. Najpierw trochę niezdarnie mnie zaatakował, a potem szybko odskoczył i uciekł” – relacjonował Jonathan Bishop, autor nowego viralowego wideo. „Musiałem najpierw przejść dobrych kilka kilometrów, aby znaleźć najbliższe miejsce, w którym mój smartfon złapie zasięg i skontaktować się z przyjacielem, który zgarnął mnie stamtąd” – tłumaczy Bishop. Po powrocie do domu nie zwlekał długo z zamieszczeniem rozbrajającego nagrania w sieci. Nie wszystkich jednak wideo rozczula. Wśród komentarzy pod nim nie brakuje takich, w których przypomina się, że pomimo słodkiego wyglądu kangury to wciąż dzikie zwierzęta, które mogą być bardzo agresywne wobec ludzi. 

RadioZET.pl/źródło:Mashable;ViralHog/AG

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także