Zamknij

Ekran iPhone'a nie działa? Apple ogłosiło darmową wymianę wadliwych wyświetlaczy

Redakcja
13.11.2018 13:05
Ekran iPhone'a nie działa? Apple ogłosiło darmową wymianę wadliwych wyświetlaczy
fot. Shutterstock

Apple właśnie ogłosiło nieodpłatną wymianę wadliwych wyświetlaczy zainstalowanych w jednym z nowszych modeli iPhone'a. Sprawdźcie, czy Was też to dotyczy!

Wadliwe wyświetlacze w iPhone'ach X

Kupiliście nowego iPhone'a X, jednak jego ekran wciąż szwankuje? Jeśli wyświetlacz lub część ekranu nie odpowiada lub reaguje sporadycznie na dotyk, może to oznaczać, że trafiliście na wadliwy egzemplarz. W takim wypadku możecie skorzystać z nowego programu naprawczego, który właśnie ogłosiło Apple. W autoryzowanych serwisach marki bezpłatnie zostanie wam wymieniony uszkodzony wyświetlacz na nowy.

SPRAWDŹ TEŻ:

Apple za darmo wymieni uszkodzony ekran

Program ma trwać trzy lata od pierwotnej daty zakupu iPhone'a X. Tylko ten model został objęty darmową wymianą, jednak użytkownicy pozostałych nie zgłaszają podobnych problemów z ekranem dotykowym. Z czego wynika uszkodzenie? Takiej informacji Apple jeszcze nie podało – przypomnijmy jednak, że mający swoją premierę w 2017 roku iPhone X był pierwszym smartfonem producenta, w którym zastosowano ekran OLED. 

pexels-photo-744461
fot. Pexels

MAMY TEŻ DLA CIEBIE:

Autoryzowany serwis Apple

Darmową wymianę zapewniają tylko autoryzowane serwisy Apple. Nie wiecie, jak znaleźć ten w waszym mieście? Listę najbliższych placówek, w których bez problemu naprawicie uszkodzony ekran dotykowy w iPhone'ach X, a także uzyskacie możliwość bezpłatnego połączenia z konsultantem, znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie marki. 

apple

RadioZET.pl/źródło:Bankier.pl/AG