Zamknij

Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta

Redakcja
04.04.2017 12:00
Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta
fot. pexels

Klienci ING Bank Śląski mogą mieć nietęgie miny, kiedy zobaczą na swoim koncie ujemny status środków lub podwójnie naliczone transakcje.

Patrząc na komentarze pojawiające się pod  facebookowym kontem ING Banku Śląskiego, klienci nie są zadowoleni z usług oferowanych przez tę instytucję.

ing
fot. facebook.com/INGBankSlaski
Zagłosuj

Posiadasz konto w ING Bank Śląski?

Liczba głosów:

Zapewne w wyniku błędu informatycznego z losowych kont znikają różne kwoty gotówki. Pierwsze wpisy na ten temat pojawiły się w poniedziałek (3.04.), stąd można przypuszczać, że problemy rozpoczęły się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Czasem są to podwójne naliczenia transakcji, a w niektórych przypadkach tworzą się nawet debety na kilka tysięcy złotych.

Bank nie wygłosił oficjalnego stanowiska w tej sprawie, a wszystkie poszkodowane osoby na razie odsyła do kontaktu z infolinią w celu zgłoszenia reklamacji.

Z podobnym problemem ostatnio zmierzył się BGŻ BNP Paribas, lecz bank od razu przeprosił za błąd w systemie i ogłosił stosowne podjęcie środków, mających na celu wyjaśnienie sytuacji i naprawę zaistniałego błędu.

Zagłosuj

Zauważyłeś problemy ze stanem środków na swoim koncie bankowym?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/AM