Zamknij

Mozilla Firefox zmienia logo. Możesz pomóc je wybrać!

Redakcja
31.07.2018 13:56
Mozilla Firefox zmienia logo. Możesz pomóc je wybrać!
fot. Mozilla Firefox mat. prasowe

Mozilla Firefox zdecydowała się odświeżyć swoje charakterystyczne logo z liskiem. Zmienią się też symbole poszczególnych komponentów popularnej przeglądarki internetowej. Przygotowano już dwa nowe schematy – który zostanie wybrany? Użytkownicy również będą mieć głos!

Mozilla Firefox zmienia logo

Przygotowano już dwa nowe schematy odświeżonego loga popularnej przeglądarki internetowej oraz poszczególnych komponentów aplikacji. Nowe logo ma nie tylko kojarzyć się z samą marką, ale też filozofią open source, którą firma promuje od samych początków swojego istnienia. Zgodnie z tą myślą o zdanie zapytano również użytkowników Mozilli.

Zobacz także

firefox-rebranding-options1_669x502
fot. Mozilla Firefox mat. prasowe

Zobacz także

Użytkownicy pomogą wybrać nowe logo Mozilli

Jak jednak podkreślają przedstawiciele Firefoxa we wpisie na blogu przeglądarki, nie chodzi o głosowanie. Swoje zdanie może wyrazić każdy użytkownik, lecz tylko w formie komentarza pod wpisem. Choć każda opinia zostanie wzięta pod uwagę, marka nie zamierza kierować się przy wyborze wyłącznie nimi. Jak sami piszą, to nie próba badania opinii, a jedynie sposób na dalsze budowanie społeczności skupionej wokół marki. Nam szczególnie spodobał się następujący zapis: „nikogo nie prosimy też o projektowanie czegokolwiek za darmo”. Czekamy na ostateczną decyzję!

Zobacz także

firefox
fot.

RadioZET.pl/AG

Zobacz także