Zamknij

Można już polować na zombie z „The Walking Dead”

Redakcja
13.07.2018 14:23
The Walking Dead: Our World
fot. kadr z wideo

Zamiast uganiać się za pokemonami, można ratować świat przed śmiertelnie groźnymi hordami zombie – udostępniono właśnie grę „The Walking Dead: Our World”.

„Pokemon GO” to prawdziwy fenomen – w szczycie popularności za wirtualnymi stworkami uganiały się na całym świecie dziesiątki milionów osób, a w ciągu dwóch lat od premiery na konto jej twórców wpłynęło 1,8 mld dolarów.

Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej tytułów chcących powtórzyć ten sukces. Gdy do kin trafił film „Jurassic World: Upadłe królestwo”, na telefonach pojawiła się gra „Jurassic World Alive”, pozwalającą kolekcjonować dinozaury przechadzające się w naszych okolicach.

Na podobny pomysł wpadki twórcy serialu „The Walking Dead” – dzięki ich grze możemy na własnej skórze przekonać się, jak wyglądałoby życie, gdyby pokazywana na małym ekranie katastrofa przydarzyłaby się nam.

„The Walking Dead: Our World” – polowanie na zombie z sąsiedztwa

Celem gracza, podobnie jak bohaterów serialu, jest przeżycie – główne zadania polegają na zabijaniu coraz liczniejszych i coraz silniejszych hord nieumarłych.

Za postępy w eksterminowaniu zombie z „The Walking Dead: Our World” dostajemy nagrody – wśród nich znajdują się postaci znane z serialu, które możemy wyznaczyć do pomocy w wykonywaniu następnych zadań.

Gra oferuje tryb Augmented Reality, dzięki czemu można polować na zombie widząc je w swoich okolicach.

„The Walking Dead: Our World” można pobrać za darmo ze sklepu Google Play lub App Store – w grze występują mikropłatności, dzięki którym można kupić przedmioty pomagające w prowadzonej z zombiakami walce.

Zagłosuj

Będziesz polować na zombie z The Walkig Dead?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MT